Sharon Stone w kampanii reklamowej Dior. Zobaczcie efekty odmłodzenia!

Sharon Stone miała ostatnio kilka interesujących propozycji. Pojawiła się między innymi na okładce rosyjskiego Vogue'a, a dziś po raz kolejny mamy okazję podziwiać ją w kampanii reklamowej Dior. W jednym i drugim przypadku aktorce odjęto przynajmniej kilkanaście lat.

Zupełnie niedawno piękna twarz Sharon Stone zdobiła okładkę rosyjskiego wydania magazynu Vogue. Znamy ją i kojarzymy od lat. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że to twarz aktorki sprzed kilkunastu lat.

Pisaliśmy, że Sharon jest jedną z nielicznych gwiazd, które starzeją się z prawdziwą klasą i godnością. Stone, która karierę swą zaczęła jako modelka, a jako aktorka słynęła ze swej niepowtarzalnej urody i figury - wciąż wygląda bardzo kobieco. Ciekawi nas zatem przyczyna, dla której z takim uporem marki retuszują artystkę.

Bo czy naprawdę chodzi o to, by okłamywać odbiorcę? Zmarszczki pojawią się przecież prędzej, czy później i jest to proces zupełnie naturalny. Czy nie lepiej pójść w zupełnie inną stronę i uczyć kobiety akceptować to, co i tak nieuchronne?

Odpowiedzieć możemy sobie same, natomiast marka Dior, której zależy na jak najlepszej sprzedaży produktu i tak zrobi swoje.

Warto dodać, że aktorka już od lat jest twarzą produktu Dior Capture Totale One Essential , przeznaczonego do walki ze zmarszczkami, jednak najnowszy spot reklamowy w sposób wyjątkowy razi swym przekłamanym obrazem.

Co wy sądzicie na ten temat?

Sharon Stone i jej podróż w czasie z Elle RussiaSharon Stone i jej podróż w czasie z Elle Russia Kolaż Lula.pl

Nową reklamę umieścił na swoim serwisie Coco Perez. Zobaczcie!

embed

Zobaczcie także:

Czy kształt brwi ma naprawdę aż tak duże znaczenie?

Więcej o: