Christina Aguilera nie do poznania na okładce Marie Claire

Minęło dwa lata od czasu, kiedy Christina Aguilera ostatni raz pojawiła się na okładce magazynu Marie Claire. Jak wszyscy wiemy przez ten czas artystka przeszła przez wiele życiowych zakrętów. Dziś na zdjęciu znów trudno ją rozpoznać.

I jest to zdecydowanie ta bardziej pozytywna metamorfoza. W ostatnim czasie media i nie tylko nie szczędziły Christinie głosów krytyki.

Sama piosenkarka ostatnio nieco się otworzyła i wypowiadała o swoich kłopotach z utrzymaniem wagi:

Miałam swoje wzloty i upadki. Byłam krytykowana, że jestem za chuda, potem z kolei, że jestem za gruba. Postanowiłam jednak przestać się tym martwić. Ja po prostu kocham swoje ciało i mój chłopak kocha moje ciało. Mój synek jest zdrowy i szczęśliwy i tylko to się dziś dla mnie liczy".

Przypomnijmy, że jeszcze pół roku temu wokalistka przechodziła poważny kryzys i oglądając jej bardziej prywatne zdjęcia można by odnieść wrażenie, że nie jest z nią najlepiej. Christina oprócz kilkunastu dodatkowych kilogramów po prostu wyglądała niezdrowo.

Oto zdjęcia sprzed kilku miesięcy i najnowsze fotografie z sesji dla magazynu Marie Claire, na których wokalistka znacznie bardziej przypomina Christinę, którą znaliśmy z samych początków jej kariery.

Zobaczcie sami!

Christina AguileraChristina Aguilera Fot. Eastnews

Christina AguileraChristina Aguilera Fot. Eastnews

Christina Aguilera na okładce magazynu Marie ClaireChristina Aguilera na okładce magazynu Marie Claire fot. Scan magazynu Marie Claire

Więcej o: