Czym ozdobić fryzurę w tym sezonie? Oto karnawałowe propozycje!

Pióra, cekiny, kokardy, opaski i woalki cieszą się niesłabnącym powodzeniem również w tym sezonie. Dodatki ozdobią każdą fryzurę nadając jej niepowtarzalnego charakteru.

Kwiat we włosach, toczek, czy wielka kokarda przestały sprawiać wrażenie udziwnionej ozdoby już jakiś czas temu. Od tamtej pory niezmiennie królują w każdym karnawale. W tym sezonie jest podobnie. Na wielkich galach pojawiają się w nich gwiazdy, a na imprezach modne klubowiczki. Wyszukane dodatki pozwolą w sekundę przemienić się w elegantkę z lat 30., hippiskę czy gwiazdę rodem z dawnego Hollywood.

Dzięki efektownym dodatkom nawet najzwyklejsza stylizacja nabiera zupełnie innego charakteru. Masz krótkie włosy i brak ci pomysłu na oryginalne uczesanie? Ozdoby uratują sytuację!

W tym sezonie furorę zrobiły na przykład fryzury w kontrolowanym bałaganie ozdobione efektowną, delikatną siateczką.

Pokaz jesień zima 2011/12 Vivienne TamPokaz jesień zima 2011/12 Vivienne Tam fot. Eastnews

Innym pomysłem może być woalka lub toczek. Ciekawe propozycje ma w tym sezonie sklep COOKie. Limitowana kolekcja dostępna jest tylko na stoisku COOKie w warszawskich Złotych Tarasach, które czynne będzie przez cały styczeń.

gg g

Spinki o ciekawych motywach stanowią świetny dodatek do długich włosów. Poza tym mogą być też ozdobą, bardzo modnej w obecnym sezonie, fryzury w stylu lat 20.

Szpilki i grzebienie świetnie sprawdzą się, jako narzędzia podtrzymujące wymyślne upięcia , także doskonałe na wieczór koki.

Na karnawał wybieraj ozdoby o kwiatowych motywach , a także te biżuteryjne, które z powodzeniem zastąpią naszyjnik lub koczyki!

Karnawałowe opaski do włosówKarnawałowe opaski do włosów Kolaż Lula.pl

Zobacz także:

Nowa, skrócona fryzura Olivii Wilde

Więcej o: