Złote paznokcie na co dzień - hit czy kit?

Kolor typowy dla sylwestra i karnawału będzie z nami przez cały rok. Co powiecie na złote paznokcie noszone na co dzień? A może skusicie się na złoto-czarny motyw zwierzęcy? Jeśli tak, to koniecznie obejrzycie instruktaż!

Przełom roku 2011 i 2012 stoi po znakiem cekinów, brokatu i metalicznego połysku, a prym w tym szalonym trendzie zdecydowanie wiedzie złoto , do którego, niestety, mnóstwo Polek ma uprzedzenie. Warto się na nie skusić, zwłaszcza jeśli nasza uroda obfituje w ciepłe barwy - rude lub brązowe włosy z miodowymi refleksami, brzoskwiniowy odcień skóry czy piwne lub brązowe oczy z plamkami o żółtawym kolorycie. Opisywany metal idealnie komponuje się z panią wiosną i jesienią , dlatego zwłaszcza im proponujemy trend na złote paznokcie noszone na co dzień.

Kolorystycznych propozycji lakierów jest masa, a tak duży wybór daje różne możliwości. Te odważniejsze panie, które lubią włoską modę, połysk lub zwyczajnie są nastrojone karnawałowo mogą sięgnąć po warianty typu glitter lub urozmaicić manicure wzorem - na przykład czarnymi tygrysimi paskami, których wykonanie przedstawiono w poniższym filmiku:

 

Jeśli wolisz spokojniejszy wizerunek, sięgnij po metaliczne warianty beżu, które wyglądają jak jasne złoto, nie przyciągają wzroku aż tak intensywnie jak powyższe propozycje i nadają się nawet do pracy .

W naszej GALERII znajdziecie sporo propozycji złotych emalii w przeróżnych odcieniach wraz z cenami. Być może na coś się skusicie?

Czytaj dalej:

HIT! Francuski manicure na wesoło

Podobają się tobie złote paznokcie?
Więcej o: