Szampony przeciw wypadaniu włosów - używasz?

W dzisiejszych czasach z problemem nadmiernego wypadania włosów boryka się spora część społeczeństwa. Apelujemy, by zamiast kupować szampon kierując się ładnym zapachem czy lubianą marką, postawić coś stworzonego specjalnie, by zapobiegać tej przypadłości!

Na rynku istnieje sporo kosmetyków, które mają właściwości przeciwzapalne, regenerują mieszek włosowy dzięki lepszemu odżywieniu, poprawiają ukrwienie, tworzą nowe naczynia krwionośne, zapobiegają sztywnieniu kolagenu i odwracają proces miniaturyzacji cebulek. Najlepsze znajdziecie w aptekach, ale na niewielki problem powinien starczyć popularny szampon Joanny z czarną rzepą . Tańsze wersje apteczne ma w swojej ofercie Ziaja Med i Radical - oba kosztują około 10 zł .

Fot. szampon przeciw wypadaniu włosów Vichy - 48 zł (iperfumy.pl)

Zajrzyjcie do naszej GALERII , znajdziecie tam sporo przykładów specjalistycznych szamponów do użycia codziennego, które pozwolą się Wam pozbyć efektu włosów na ubraniach, podłodze, poduszce, szczotce, w umywalce...

Używałyście już któregoś z tych kosmetyków? Polecacie któryś szczególnie?

Pamiętajcie! Wypadanie włosów może być objawem choroby, więc jeśli nie męczycie włosów zabiegami, a po miesiącu czy dwóch stosowania takiego szamponu nadal nie będzie poprawy, zgłoście się do lekarza.

Czytaj dalej:

Złote lakiery do paznokci - hit czy kit?

Kosmetyki do rąk - zimowy must have!

Więcej o: