Fryzura od żelazka - powróci za sprawą filmu?

Jeszcze kilka sezonów temu prostowanie włosów było supermodne. Teraz "in" są fryzury bliższe naturalnemu wyglądowi, a nawet te w nieładzie. Jak Wy układacie włosy? Przejmujecie się fryzjerskimi trendami czy ufacie tylko sobie?

Prostowanie włosów tak, by fryzura wyglądała idealnie gładko , a wręcz geometrycznie, odeszło w zapomnienie. Trendy zmieniają się jednak bardzo szybko, a to pod wpływem pokazu mody znanego projektanta, a to filmu. Choć teraz na topie są naturalnie wyglądające uczesania i fale, to aktorka grająca główną rolę w amerykańskiej wersji "Dziewczyny z tatuażem " może to zmienić. Wystarczy spojrzeć na inne wpływy popkultury na modę - choćby serial "Pan Am ", którym zainspirował się w swojej kolekcji Chanel Karl Lagerfeld czy kult Amy Winehouse , na którą wystylizowano modelki na wiosenno-letnim pokazie domu mody Jean Paul Gaultier .

Rooney Mara - november Vogue  2011Rooney Mara - november Vogue 2011 Scan november Vogue 2011

Fot. Rooney Mara - Vogue 2011

Rooney Mara przeszła wielką metamorfozę, by wcielić się w rolę Lisbeth Salander. Od tamtej pory, także prywatnie i na wielkich galach, spotkać ją można w ultraprostych czarnych włosach z grzywką. Jej fryzura ma typowo geometryczny wygląd, co podkreślają proste linie.

Jak sądzicie, jesteśmy świadkami kolejnego wpływu kina na modę ? Myślicie, że świat zainspiruje się fryzurą aktorki ?

Zajrzycie do GALERII , w której umieściłyśmy więcej zdjęć gwiazdy i komentujcie!

Czytaj dalej:

Szybkie fryzury dla śpiochów

Niedbały kok - wybierz najlepszy instruktaż!

Więcej o: