Oko "na pandę" w stylu Gucci i Taylor Momsen - hit czy kit?

Nie raz pisałyśmy o makijażu "na pandę" w stylu młodej aktorki i piosenkarki Taylor Momsen znanej z serialu "Gossip Girl". Jak widać, także u projektantów mody ten skrajny smokey eyes jest "in". Czy to się da nosić?

Często propaguje się trendy, które nie nadają się dla "zwykłych ludzi" . Chociaż coraz częściej proponuje się nam bardzo intensywny makijaż oka , który prezentowały m.in. modelki na wiosenno-letnim pokazie Gucci, mamy wrażenie, że nosić go mogłyby tylko gwiazdy z rockowym zacięciem, takie jak Taylor Momsen (której "oko na pandę" jest słynne na cały świat) lub ewentualnie szalone i wiecznie eksperymentujące z wyglądem wokalistki pop, takie jak Rihanna.

Taylor MomsenTaylor Momsen kolaż Lula.pl

Fot. Taylor Momsen

Zastanawia nas jakie Wy macie poglądy na temat szalonego makijażu prezentowanego na wybiegach. Czy uważacie, że powieki tak intensywnie pomalowane czarnymi cieniami są w ogóle ładne czy estetyczne? Wybieg rządzi się swoimi prawami, jednak czy nie lepiej byłoby, gdyby kreatorzy mody oferowali coś nadającego się na co dzień?

Zobaczcie GALERIĘ zdjęć przedstawiających omawiany makijaż oczu z pokazu Gucci na wiosnę i lato 2012 i koniecznie napiszcie co o nim sądzicie!

Czytaj dalej:

Oscary 2012 - wybieramy najlepszy wizaż

Tajemnice makijażu lat 30-tych - dziwne?

Więcej o: