Jak zlikwidować opuchliznę i cienie pod oczami?

Męczysz się z maskowaniem niedoskonałości wokół oczu korektorem? Zacznij zapobiegać i regenerować!

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i niemal pozbawiona tkanki tłuszczowej, dlatego wszystko przez nią "prześwituje", co daje ciemny efekt. Wiele gwiazd stosuje wstrzykiwanie wypełniaczy pod dolną powiekę, by rozjaśnić to miejsce i wyrównać różnicę jego poziomu z wysokością policzka, czyli pozbawić efektu "dołka". Nabyte cienie i opuchlizna pojawiają się u osób zmęczonych, źle odżywionych i u nałogowców. Warto się więc wysypiać, unikać powodów do płaczu i używek!

Fot. dotleniająco-nawilżający krem pod oczy Optimals Oxygen Boost Oriflame - 39,90 zł

Nie polecamy Wam wizyty u chirurga plastycznego, ponieważ wszelka "głęboka" ingerencja niesie ze sobą nieprzyjemne konsekwencje. By pozbyć się opuchlizny i cieni pod oczami dobrze jest przeorganizować dzień tak, by starczyło nam czasu na co najmniej 8 godzin snu w nocy. Jeśli zajdzie potrzeba, można położyć na powieki okłady z woreczków czarnej lub rumiankowej herbaty. Podstawą pielęgnacji skóry wokół oczu powinny być także kremy przeznaczone do tej strefy twarzy, by zapobiegać zmarszczkom, wzmacniać i rozjaśniać.

Jeśli zastanawiacie się jaki produkt wybrać, zajrzyjcie do GALERII , w której umieściłyśmy mnóstwo przykładów w cenach od 16,99 do 325 zł.

Używacie kremu pod oczy? Jeśli tak, to od jakiego wieku? Polecacie któryś szczególnie?

Czytaj dalej:

Postanowienie: cellulit znika do wiosny!

Granat w kosmetyce - dla urody i młodości!

źródło: Okazje.info

Więcej o: