Nicole Richie z grzywką - ładnie?

Główna przedstawicielka nurtu hippie i boho w innej fryzurze - jak się Wam podoba?

14. marca 2012 Nicole Richie pojawiła się na imprezie z okazji premiery programu NBC "Fashion Star ", w którym jest jurorką. Miała na sobie, jak zwykle, bardzo delikatny makijaż - jedyne "szaleństwo", na które sobie pozwoliła to długie sztuczne rzęsy , które jednak nie były groteskowe, a wyglądające naturalnie.

W kwestii fryzur celebrytka przyzwyczaiła nas najpierw do gładkich włosów do ramion, później do falowanych, długich, w stylu surferskim . Musimy przyznać, że w tych drugich lubiłyśmy ją najbardziej - pasowały idealnie do jej stylu ubierania i dodawały kobiecości. Niemal zawsze ma także długą grzywkę - nosi ją klasycznie lub na bok.

Nicole RichieNicole Richie fot. AP/Charles Sykes

Fot. Nicole Richie

Niestety, przyszedł czas na zmiany. Dobrze, że córka piosenkarza pozostała przy bardzo twarzowym blondzie i postawiła na znaną nam długość, w której wygląda świetnie, ale według nas szkoda, że wybrała taką "fakturę" włosów. Nie są ani proste, ani lokowane, za to wyglądają na bardzo zniszczone i zmierzwione. Mamy nadzieję, że to jednorazowy wybryk, a nie stała zmiana "looku".

Zajrzyjcie do GALERII , w której znajdziecie więcej zdjęć i koniecznie napiszcie czy macie podobne zdanie i w jakiej fryzurze lubiliście Nicole najbardziej!

Czytaj dalej:

Słynne fryzury Rihanny w teledyskach

Botoksowe księżniczki nie mogą się uśmiechać!

Więcej o: