Złoty lakier do paznokci hitem sezonu?

Złoty lakier do paznokci awansował w 2012 roku do czołówki panujących trendów.

Wszystkie te z nas, które bardzo dokładnie śledzą trendy w makijażu, wiedzą, że troszkę rozświetlającego elementu nigdy nie zaszkodzi. Dlatego w tym sezonie stawiamy na złote paznokcie.

Gwiazdy również nie pozostały obojętne na świetliste zdobienia i od jakiegoś czasu prezentują dumnie na czerwonym dywanie pomalowane na złoto paznokcie. W takiej stylizacji zaprezentowały się już między innymi Rihanna , gwiazda "Plotkary" Blake Lively , czy żona Toma Cruise'a - Katie Holmes .

Oczywiście złotych akcentów na paznokciach nie zabrakło też na wybiegach. Oryginalne stylizacje ze złotem w makijażu mogliśmy zobaczyć u modelek na pokazie Hugo Bossa w Berlinie, u The Blonds w Londynie, czy też u Rodarte w Mediolanie.

Ale prawdziwym ekspertem w tej kwestii jest Chanel , które w tym sezonie wypuściło aż dwie kolekcje, w których możemy znaleźć różne odcienie złotego lakieru do paznokci, Gold Fingers i Diwali .

A Wam jak podoba się ten nowy trend? Gotowe jesteście na złote szaleństwo na paznokciach? Złote lakiery innych marek oraz ich ceny znajdziecie w naszej galerii .

Więcej o: