Christina Aguilera w delikatnym makijażu

Delikatny makijaż Christiny Aguilery - to dopiero wydarzenie.

Już jakiś czas temu zauważyłyśmy spore zmiany w wyglądzie Christiny Aguilery. Gwiazda wzięła się za siebie, przeszła na dietę i nieco zmieniła styl ubierania. Zmian doczekał się również makijaż piosenkarki.

Paparazzi przyłapali ostatnio Christinę, kiedy wychodziła ze swoim nowym chłopakiem z małej restauracji w Los Angeles. Na zdjęciach widać wyraźnie szczuplejszą gwiazdę muzycznego programu "The Voice ", ale naszą uwagę przykuł nowy, lżejszy makijaż Kryśki. Na początku miałyśmy wątpliwości, czy to w ogóle ona. Twarz wokalistki nabrała innych kształtów, a brak mocnego, często przesadzonego makijażu sprawił, że Aguilera odmłodniała od razu o parę lat.

Miejmy nadzieję, że gwiazda na dobre zapomniała o przesadnym stosowaniu różu na policzki, o mocno podkreślonych oczach i pomadce w odcieniu strażackiej czerwieni. Nie mamy nic przeciwko seksownej czerwieni na ustach, ale wszystko należy stosować z umiarem.

Naszym zdaniem gwiazda prezentowała się elegancko, a jej metamorfoza zmierza w dobrym kierunku. A Wam jak podoba się Chiristina w nowym wydaniu? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Christina Aguilera w delikatnym makijażu:
Więcej o: