Kosmetyczne bliźniaki: baza pod podkład

Sprawdźcie, jakie alternatywy dla was tym razem znalazłyśmy.

Baza pod podkład to kosmetyk, który wielu z nas bardzo ułatwia życie. Przedłuża życie make up dlatego dłużej utrzymuje się bez poprawek na naszej skórze. Ale to nie wszystko, baza pod podkład upraszcza również aplikację kosmetyków oraz kryje niedoskonałości naszej cery.

W perfumeriach znajdziemy całą masę tego rodzaju kosmetyków z najwyższych półek.  Przepiękne opakowania najlepszych marek kuszą, ale niestety ceny skutecznie odstraszają.

Dlatego też postanowiłam poszukać równie dobrych, czasem nawet lepszych kosmetyków tego typu tylko, że w bardziej przystępnych cenach. Naszym kosmetykiem wyjściowym jest baza pod podkład marki Giorgio Armani .

Fluid Master Primer , Giorgio Armani jest innowacyjną bazą pod makijaż z transparentną teksturą `Micro - fil`, działającą jak druga skóra. Od razu po nałożeniu powierzchnia jest idealnie wygładzona. Oprócz tego baza pomaga w aplikacji podkładu i rzeczywiście przedłuża jego trwałość. Efekty są niesamowite! Skóra jest aksamitnie miękka i co najważniejsze, szczególnie latem, matowa.

Cena: 199zł

W GALERII znajdziecie kosmetyczne bliźniaki wraz z krótkimi opisami ich działania.

Sprawdźcie również najnowszy odcinek Magla Kosmetycznego :

Zobacz wideo
Więcej o: