Brwi rozjaśnione - zaryzykujesz?

Może ten trend pasuje właśnie do ciebie?

Jasne, prawie białe brwi to jeden z ulubionych trendów, który można było zaobserwować na wiosenno-letnich pokazach. Pojawiały się na wybiegach już dużo wcześniej ale szczególnie w to lato było to widoczne na pokazach domów mody Gucci i Prady . Również gwiazdy polubiły ten nieco ryzykowny trend. Wielką fanką rozjaśnionych brwi jest Maja Sablewska czy modelka Crystal Renn.

Jak osiągnąć taki efekt?

Na przykład używając specjalnego produktu do odbarwiania Sally Hansen Creme Hair Bleach For Face (cena: 30 zł) lub farby do włosów w kolorze blond. Jeśli jednak chcesz zmienić kolor rzęs tylko na chwilkę proponujemy nałożenie na brwi jasnobeżowego cienia np. MAC w kolorze Gesso .

Jak nosić rozjaśnione brwi?

Na co dzień szczególnie dobrze będą się prezentować w połączeniu z pastelową, wiosenną garderobą i lekkim, niezobowiązującym makijażem.

W wersji na wieczór, możesz podkreślić spojrzenie mocno wytuszowanymi i podkreślonymi eyelinerem rzęsami lub modną czerwoną pomadką. Możesz również lekko podkreślić rozjaśnione włoski np. bezbarwnym żelem do brwi albo matowym cieniem do powiek w beżowym odcieniu.

Zdjęcia z pokazów znajdziecie w naszej GALERII.

Więcej o: