Burza na pokazie MMC - minimalistyczny makijaż, maksymalny efekt

Odgłosy nadchodzącej burzy rozpoczęły najbardziej wyczekiwany sobotni pokaz, czyli prezentację kolekcji MMC Studio. Prawdziwą burzę - tym razem oklasków, wywołała jednak jak zwykle Joanna Horodyńska, która od lat związana jest z marką i niezmiennie pojawia się na wybiegu, jako gwiazda pokazów MMC. Nas, poza ubraniami, zachwyciły także makijaże stworzone przez Grzegorza Kasperskiego.

Kiedy Joanna Horodyńska pojawiła się na wybiegu po raz pierwszy, początkowo trudno było ją rozpoznać. Cała twarz modelki, łącznie z ustami, pokryta była czarną, połyskującą maską, przypominającą czarny kawior.

MMC StudioMMC Studio East News East News

Pomysł na makijaż reszty modelek był prosty, ale robił wrażenie. Kasperski postawił w tym przypadku na makijaż oczu - na powiekach pojawiły się miękkie, ciemne kreski. Jedna poprowadzona została wzdłuż linii rzęs i przedłużona za zewnętrzny kącik oka. Druga natomiast, została wykonana w załamaniu powieki i miała kształt podobny do łuku brwi. Same brwi, mocniej podkreślone, potęgowały efekt. Tłem dla kobiecego makijażu była tylko gładka, matowa cera. Kości policzkowe zostały delikatnie rozświetlone, a usta pozostawione w naturalnym odcieniu.

MMC StudioMMC Studio AKPA AKPA

MMC StudioMMC Studio AKPA AKPA

MMC StudioMMC Studio AKPA AKPA

Co sądzicie o "masce" na twarzy Joanny Horodyńskiej?

Więcej o: