Perfumy tej gwiazdy robią furorę - to nr 1 wśród zapachów sygnowanych znanym nazwiskiem. Wiecie o kim mowa?

Pierwszy zapach Beyoncé, Beyoncé Heat, odniósł niespotykany sukces. Od czasu tego udanego debiutu, zapachy Beyoncé osiągnęły pozycję lidera sprzedażowego wśród gwiazdorskich marek zapachowych.

"To jest dla mnie niezwykle istotne, że mogę pracować z takim partnerem jak Coty . Dzięki temu, moja wizja zapachu, który przetrwa próbę czasu i nie przeminie po jednym sezonie, mogła zostać zrealizowana" powiedziała Beyoncé. "Inspiracją dla mnie była Elizabeth Taylor i sukces, jaki osiągnęła z "White Diamonds" . Udało jej się wykroczyć poza utarte standardy, które sprawią, że zapachy gwiazd są wrzucane do jednej szufladki, jako te, dla których nie przywiązuje się zbytniej wagi do jakości oraz trwałości zapachu. Niezmiernie cieszy mnie sukces kompozycji Heat i mam nadzieję, że dobra passa będzie się utrzymywała w kolejnych latach."

BeyonceBeyonce Beyonce Beyonce

Zapach Beyoncé Heat został po raz pierwszy zaprezentowany w 2010 roku i od tego czasu bardzo szybko wspiął się na sam szczyt - perfumy, w momencie wprowadzenia, stały się marką numer jeden na wszystkich kluczowych rynkach. Pojawienie się Beyoncé w Macy's Herald Square , przy promowaniu Beyoncé Heat nadal uchodzi za najlepszy dzień w historii Macy's w Pensylwanii, kiedy to w ciągu jednego dnia wygenerowano zyski warte 75,000 dolarów .

Perfumy Beyoncé są sprzedawane w 70 krajach. Portfolio zapachowe zawiera unikalne, seksowne oraz wyrafinowane kompozycje: Beyoncé Heat, Beyoncé Heat Rush, Beyoncé Midnight Heat, Beyoncé Pulse, Beyoncé Pulse NYC . Dom Zapachowy Beyoncé, od momentu wprowadzenia pierwszego zapachu, generuje sprzedaż na poziomie 400 milionów dolarów na całym świecie.

Zapachy marki Beyoncé są dostępne w wybranych sieciach perfumeryjnych oraz w dobrych centrach handlowych na całym świecie.

BeyonceBeyonce mat. prasowe mat. prasowe

Więcej o: