Plejada gwiazd w najnowszej kampanii L'Oreal Paris - która najpiękniejsza?

Najnowsze wideo L'Oreal Paris poświęcone jest kolekcji Color Riche Collection Privée. Wszystkie kosmetyki utrzymane są w odcieniach beżu, a wykonane przez Normana Jeana Roya zdjęcia mają pokazywać naturalne piękno kobiet w każdym wieku.

Na głównym zdjęciu, na którym widzimy wszystkie ambasadorki marki, środkowe miejsce zajmuje najstarsza z gwiazd - Jane Fonda. Mając 75 lat, jest niemal trzy razy starsza od najmłodszej uczestniczki kampanii!

Obok niej zasiadają Eva Longoria, aniołek Victoria's Secret - Doutzen Kroes, Julianne Moore, Fan Bingbing, Liya Kebede, In?s de la Fressange oraz Freida Pinto.

Freida Pinto i Julianne MooreFreida Pinto i Julianne Moore  Photo By Norman Jean Roy for L'Oréal Paris Photo By Norman Jean Roy for L'Oréal Paris

Kolekcja zachowana jest w odcieniach beżu, ale każdy kosmetyk "podpisany" jest przez gwiazdę, do której urody pasuje najlepiej. W ten sposób możemy dopasować do siebie produkty - oceniając nie tylko kolor skóry i włosów, ale także wiek. Kolory pomadek powstały w ścisłej współpracy z gwiazdami.

L'Oreal ParisL'Oreal Paris L'Oreal Paris L'Oreal Paris

Sesja oraz film powstały we współpracy z wyjątkowymi artystami. Makijaż wykonała popularna wizażystka, współpracująca z marką Charlotte Willer, o paznokcie modelek zadbał Tom Bachik, który dba o manikiur m.in. Anne Hathaway na czerwonym dywanie, natomiast o włosy zatroszczyła się specjalistka L'Oreal Stéphane Lancien. Zdjęcia wykonał Norman Jean Roy.

L'Oreal ParisL'Oreal Paris L'Oreal Paris L'Oreal Paris

 
Więcej o: