Marchesa dla Revlonu - zjawiskowy manikiur w naklejkach. Przyglądamy się z bliska

Marchesa to marka, którą uwielbiamy za klasę i elegancję - nie bez powodu suknie ślubne z tą metką cieszą się taką popularnością. Teraz wreszcie każda z nas może pozwolić sobie na odrobinę luksusu, nie wydając fortuny. Mowa o naklejkach na paznokcie, sygnowanych logo marki.

Powstałe we współpracy z Revlonem naklejki to najmodniejszy obecnie manikiur 3D - z wypukłymi elementami. To złote koronki, drobne kryształki i większe kamienie, które tworzą wyjątkowy (i niewymagający żadnych umiejętności artystycznych!) manikiur.

Kolekcja sześciu kompletów naklejek to propozycja na jesień i zimę 2013. Zgodnie z panującymi trendami, zdobienia są ciężkie, pełne przepychu i kolorów inspirowanych szlachetnymi kamieniami - stąd rubin, szafir i szmaragd.

Czarno-złota naklejka to Crown Jewels , rzeczywiście przypominająca koronę z wetkniętymi w nią klejnotami. Czerwono-różowa nosi nazwę Evening Garnet , złota mozaika to Gilded Mosaic , a kolejny czarny wzór z mnóstwem drobnych kamyczków to Jeweled Noir . Nam szczególnie spodobały się dwie stylizacje - bordowo-złota Royal Burgundy oraz srebrzysta Silk Rosette ozdobiona niebieskimi różami. Możecie obejrzeć je z bliska w naszej GALERII.

Naklejki dostępne są w drogeriach Boots na całym świecie - w Polsce niestety ich nie kupimy.

Jak wam się podoba ta kolekcja? Chciałybyście, żeby dostępna była także u nas?

Available now at Boots stores nationwide, priced at ?8.99. See the designs here , and match them up with the corresponding Marchesa gowns here .

Więcej o: