Nowa kampania Coco Mademoiselle z Keirą Knightley. Aktorka znów uwodzi. Czym tym razem?

To już trzeci raz, gdy Keira Knightley występuje w reklamie słynnego zapachu Coco Mademoiselle od Chanel. Choć większość z was nie miała pewnie jeszcze okazji powąchać nowych perfum, to już dziś możecie obejrzeć promujące go zdjęcia.

Najnowszy zapach dopiero ukazał się w sprzedaży , a wraz z nim wystartowała kampania ze zjawiskową Keirą w roli głównej. Aktorka jest twarzą zapachu od 2007 roku. W tym czasie zagrała w trzech krótkich filmach, w których wcieliła się w elegancką uwodzicielkę , która w ostatniej chwili umyka swoim adoratorom .

Tym razem, Keira pojawia się w roli tajemniczej kobiety Coco Mademoiselle , która podczas przyjęcia wydanego na własną cześć , uwodzi jednego z gości. Mężczyzna zwraca uwagę głównej bohaterki wchodząc do sali balowej , a następnie błyskawicznie ulega jej wdziękom. Keira pogrywa z mężczyzną, zwodząc go zapachem najnowszych perfum , a następnie upuszczając wypełniony nimi flakonik. "Bohaterski" amant łapie buteleczkę i próbuje dogonić piękną nieznajomą. Ta ucieka z przyjęcia... motorówką .

- Po raz kolejny bohaterka nie daje się złapać - uwodzi, czaruje i pogrywa z mężczyznami, wciąż pozostając niezależna. Poza tym wskakuje na motorówkę! Czego chcieć więcej? - śmiała się podczas konferencji prasowej aktorka . Nam jednak zdecydowanie bardziej podobała się w poprzedniej reklamie, gdy na koniec odjeżdżała kremowym Ducati 750SS .

Film został wyreżyserowany przez Joe Wrighta , który wielokrotnie współpracował już z Keirą Knightley przy swoich produkcjach, takich jak "Pokuta", "Anna Karenina" , czy "Duma i uprzedzenie" . Muzyka, którą słyszycie w tle, to utwór "She's not there" brytyjskiego zespołu The Zombies . W kwietniu kampanię uzupełni sesja zdjęciowa autorstwa Mario Testino .

Kilka zdjęć z wiosennej kampanii znajdziecie w naszej GALERII.

Więcej o: