Premiera filmu Czarownica! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Polska premiera Czarownicy (Maleficent) z Angeliną Jolie w tytułowej roli już 30 maja! Z tej okazji z marką MAC zorganizowaliśmy konkurs. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Wyniki podamy do 9 czerwca na naszym fanpage'u!

Maleficent to najnowsza wysokobudżetowa produkcja Disneya, której polska premiera odbędzie się już 30 maja . W tytułowej roli Czarownicy (Maleficent) zobaczymy zjawiskową Angelinę Jolie . Fabuła samego filmu inspirowana jest historią Diaboliny. To postać, która po pierwszy pojawiła się na srebrnym ekranie w 1959 roku i do dziś jest najsłynniejszym czarnym charakterem Disneya.

Za przemianę Angeliny Jolie w majestatyczną Diabolinę w zachwycającej efektami specjalnymi produkcji 3D, odpowiedzialny był nagrodzony siedmioma statuetkami Oscara?, prawdziwy czarodziej kina - Rick Baker.

Mroczny wizerunek przepięknej Czarownicy nie mógł pozostać niezauważony przez świat mody i branżę kosmetyczną. Marka MAC Cosmetics przygotowała już specjalną kolekcję, inspirowaną Maleficent Disneya, która pojawi się na rynku latem 2014.

Z okazji premiery filmu na polskich ekranach, wraz z markami Disney i MAC Cosmetics zorganizowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs. Do zdobycia są 3 zestawy kosmetyków MAC!

Nagrody:

Za przemianę Angeliny Jolie w majestatyczną Diabolinę w zachwycającej efektami specjalnymi produkcji 3D odpowiedzialny był nagrodzony siedmioma statuetkami Oscara?, prawdziwy czarodziej kina - Rick Baker .

Z okazji premiery filmu na polskich ekranach, wraz z markami Disney i MAC Cosmetics zorganizowaliśmy dla was WYJĄTKOWY KONKURS. Do zdobycia 3 zestawy kosmetyków MAC!

Kadr filmu Czarownica (Fot. Materiały prasowe)

ZADANIE KONKURSOWE:

Wrzuć swoje zdjęcie z makijażem inspirowanym Diaboliną na tablicę na Facebooku lub instagramowy profil. Pracę koniecznie oznacz trzema hashtagami: #konkursLulapl #Czarownica #Maleficent

Uwaga! Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń.

3 zwycięskie prace zostaną opublikowane na facebookowym profilu Lula.pl do 9 czerwca!

Nagrody:

3 x zestaw kosmetyków MAC:

- Kredka do oczu

- Cień do powiek

- Błyszczyk

- Tusz do rzęs

- Szminka

- Lakier do paznokci

(Wartość każdego zestawu to ok. 470 zł)

Polska premiera 30 majaPolska premiera 30 maja Fot. Materiały prasowe Premiera filmu 30 maja (Fot. Materiały prasowe)

Regulamin konkursu

Więcej o: