Blogerki stawiają na wzorki i napisy, a znane piosenkarki i aktorki na klasykę z odrobiną nowoczesności, czyli co króluje na paznokciach tego lata

One doskonale wiedzą, co jest modne!

Choć Jessica Mercedes Kirschner wyznała nam ostatnio, że ozdoby na paznokciach są już raczej passe , to jednak wciąż są bardzo popularne wśród polskich blogerek, z Jessiką na czele. Ostatnio Mercedes skusiła się na zabawne nadruki logo Moschino oraz haseł nawiązujących do nowej kolekcji tej włoskiej marki, jakie można było zobaczyć m.in. na tunikach, t-shirtach czy gadżetach:

JeMerced.com

Z kolei Maffashion , czyli Julia Kuczyńska , zdecydowała się na kolorowe egzotyczne nadruki w odcieniach błękitu i zieleni, ale później zastąpiła je mlecznobiałym manikiurem w stylu Lany Del Rey :

Instagram

Tamara Gonzales Perea , czyli blogerka Macademian Girl , która przebywa obecnie na wakacjach w Azji, chwali się na Instagramie modnym odwróconym french manicure w lawendowym kolorze:

Macademian GirlMacademian Girl Kolaż Lula.pl Kolaż Lula.pl

Tymczasem polskie diwy, jak Justyna Steczkowska i Edyta Górniak , wybierają umiarkowaną klasykę. Stwiają na jednokolorowy lakier do paznokci, ale w niebanalnym odcieniu. Górniak prezentowała ostatnio fuksjowy i srebrzystoszary, a Steczkowska w kolorze modnego jasnego błękitu :

WBF

Anna Mucha przeszła kurs udzielania pierwszej pomocy, błyskając bananowym manikiurem ze złotym brokatowym wzorkiem, a Doda przy okazji ostatniej imprezy na plaży pochwaliła się stalowoszarymi tipsami. Największy hit sezonu zaprezentowała zaś Joanna Horodyńska - wzorem hollywoodzkich gwiazd postawiła na lekko zaokrąglone paznokcie pomalowane elegancką matową bielą :

Joanna HorodyńskaJoanna Horodyńska WBF WBF

A wy, dziewczyny, jaki manikiur nosicie tego lata? Piszcie w komentarzach!

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: