Najlepsze wizaże gwiazd na konferencjach ramówkowych: Szulim, Więdłocha, Krupińska, Sokołowska, Szwed. Kto jeszcze?

Górniak pochwaliła się szminką w najmodniejszym kolorze radiant orchid, ale jej wizaż niestety nie był zbyt udany...

Makijaż - sprawa niby tak podstawowa, część naszej codziennej porannej rutyny, a jednak gwiazdy, przy okazji swoich wielkich wieczornych wyjść, często tę kwestię lekceważą. A szkoda, bo niedopracowany makijaż oraz nieprzemyślana fryzura mogą zniszczyć najbardziej wyrafinowaną stylizację. Tym razem stało się tak w wypadku Edyty Górniak , która do pięknej konstrukcyjnej sukni z najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego fatalnie dopasowała swój wizaż :

Edyta GórniakEdyta Górniak WBF WBF

Zastanawia zwłaszcza brak czarnej maskary oraz rezygnacja z jakiegokolwiek podkreślenia brwi. Matowa szminka w modnym kolorze radiant orchid to świetny strzał, ale w tak słabej oprawie traci na wyrazistości. Fryzura, czyli trochę niechlujna dłuższa grzywka z przodu, doczepy oraz rozjaśnione końcówki, w zestawieniu z wyrafinowaną sukienką nie ma praktycznie żadnego sensu. Nawet wielka uroda Górniak nie obroniła tego niefortunnego wizażu.

Na szczęście na tej samej konferencji ramówkowej TVP kilka gwiazd zachwyciło starannym i trafionym makijażem. Jedną z nich była na pewno śliczna Agnieszka Więdłocha , która pochwaliła się perfekcyjnym makijażem z połyskującą czerwoną szminką w roli głównej. Idealnie dobrała do niego też fryzurę, czyli miękkie fale w stylu retro, podpięte za pomocą efektownej opaski projektu Bartka Janusza :

WBF

Na odbywającej się tego samego dnia premierze jesiennej ramówki TVN Style makijażem i fryzurą popisała się Miss Polonia i modelka Paulina Krupińska . Rozświetlający podkład przydał młodej cerze jeszcze więcej blasku, piwne oczy gwiazdy pięknie podkreślono brązowymi cieniami i grubą warstwą czarnego tuszu, zaś usta pomalowano jedynie cienką warstwa pomadką w kolorze nude . Subtelne uczesanie oraz kobieca sukienka od sprawiły, że całość (co prawda minus dodatki) wyglądała świetnie.

Ramówka jesienna TVN Style 2014Ramówka jesienna TVN Style 2014 KAPIF KAPIF

Na uwagę zasługuje także staranny wizaż aktorki Katarzyny Sawczuk . Upięcie i makijaż współgrały ze sobą, dając wspaniały efekt. Duży plus za dobór cieni do powiek pod kolor kreacji oraz pastelową szminkę.

Ramówka jesienna TVP 2014Ramówka jesienna TVP 2014 KAPIF KAPIF

Na pierwszej z cyklu konferencji ramówkowych - zapowiedzi jesiennej oferty telewizji TVN - perfekcyjnym delikatnym wizażem pochwaliły się zaś dziennikarka Agnieszka Szulim oraz choreografka pokazów mody Katarzyna Sokołowska :

Katarzyna SokołowskaKatarzyna Sokołowska KAPIF KAPIF

Więcej inspirujących makijaży i fryzur gwiazd znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: