Fryzury na studniówkę - najlepsze inspiracje z pokazów mody zgodne z trendami na wiosnę 2015 [GALERIA]

Jeśli studniówka jeszcze przed tobą na pewno intensywnie zastanawiasz się nad wyborem fryzury czy makijażu. Niezależnie czy czesze cię profesjonalista czy mama, warto rozpocząć uczesanie od inspirującej fotografii. W ten sposób unikniesz zalakierowanego koszmaru, którego nie zdążyłabyś poprawić przed polonezem.

Fryzury na studniówkę cieszą się zasłużoną złą sławą. Fantazja niektórych fryzjerów nie zna granic i kiedy myślisz, że eleganckie upięcie przemieni cię w Audrey Hepburn, kończy się na wizerunku panny młodej z farmy w Teksasie. Plan przygotowań na studniówkę jest na ogół napięty, więc żeby uniknąć estetycznej pomyłki, warto wcześniej zdecydować o wyborze fryzury. Na studniówkę doskonałe są wszelkie upięcia, byle nie zbyt skomplikowane. Burza zawijasków podpiętych na czubku głowy jest zdecydowanie passe. Zamiast tego zastanów się nad prostym i eleganckim kokiem albo nonszalanckim, naturalnym upięciem.

Alternatywą są bardziej wyrafinowane fryzury na studniówkę, utrzymane w stylu retro. Rozważ loki w stylu lat 40. albo najmodniejsze uczesanie wiosny 2015 - gładką "mokrą Włoszkę". Włosy z przodu głowy są mocno zaczesane do tyłu przy użyciu kosmetyków stylizacyjnych o dużym stopniu utrwalenia i połysku. Tylne pasma można tylko wyprostować albo nadać im lekki skręt grubą lokówką. Gotowa na studniówkę?

Jeszcze tylko wybierz odpowiedni produkt do stylizacji włosów, dzięki któremu fryzura przetrwa aż do rana!

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Więcej o: