3 kroki do pięknych brwi. Testujemy nowe produkty Maybelline [ZDJĘCIA]

Dobrze wypełnione brwi są bardzo istotną częścią makijażu, która niestety często jest pomijana. Jeżeli często brakuje ci czasu na ich malowanie, albo sprawia ci to trudność, nowe produkty Maybelline mogą ci w tym pomóc.

Jest wiele różnych sposobów na wypełnienie brwi. Możemy użyć do tego cieni, pomady, kremów, żelu albo ołówka. Maybelline postawiło na połączenie najszybszego sposobu, czyli kredki z najbardziej naturalnym- cieniem .

Brow Satin ma dwie końcówki. Jedna to bardzo cienki sztyft, a druga, to gąbeczka, która macza się w produkcie schowanym w nakrętce. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi, ołówek jest precyzyjny i łatwo można brwiom odpowiedni kształt.

Drugi produkt to żel utrwalający Brow Drama , który jednoczeście dodaje objętości i dodaje koloru. Dzięki temu, jeżeli nie masz czasu na dokładne malowanie, możesz używać go samodzielnie.

zero makijażu i ołówek Brow Satinzero makijażu i ołówek Brow Satin hildasbeautykit.blogspot.com hildasbeautykit.blogspot.com

Pierwszy krok makijażu, to nadanie brwiom kształtu. Jak widać na zdjęciu, kredką Brow Satin można bardzo dokładnie wyrysować ich kontur. To zdecydowanie szybszy i prostszy sposób niż zabawa z cieniami.

Niestety, sam ołówek wygląda nienaturalnie i jest trochę zbyt ostry. Dlatego producent dodał drugi koniec produktu, czyli cień. Jest to drugi krok naszego makijażu. Wypełniamy wszystkie przerwy między włoskami. Dzięki gąbeczce, możemy trochę rozetrzeć i złagodzić efekt otrzymany przez kredkę.

jak prawidłowo wypełnić brwi?jak prawidłowo wypełnić brwi? hildasbeautykit.blogspot.com hildasbeautykit.blogspot.com

Trzeci i ostatni krok to utrwalenie naszego makijażu żelem. Brow Drama utrwala brwi, ale nie skleja włosków, więc nie zostajemy z uczuciem skorupy. Na dodatek dodaje trochę koloru i jest bardzo ładnym wykończeniem całości.

Czy polecam ten zestaw? Tak, jeżeli lubicie kredki i szybkie rozwiązania. Ja najbardziej lubię pomady i kremy, ale jeżeli będę gdzieś wyjeżdżać, to z pewnością spakuję do kosmetyczki ołówek Brow Drama. To dwa w jednym, więc zajmuje mało miejsca i jest prosty w użyciu.

Malujecie brwi? Jeśli tak, jakie są wasze ulubione kosmetyki? Napiszcie w komentarzach!

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o: