Jak zmienić kształt oka? Sztucznymi rzęsami! Zobacz, jak szybko odmienić swój makijaż [WIDEO]

W sklepach możemy znaleźć bardzo dużo różnych kształtów i rodzajów. Każdy z nich może zmienić nie tylko charakter makijażu, ale i kształt oka. Przetestowałyśmy dla was kilka par.

Kochasz modę i gwiazdy? Polub nas!

Sztuczne rzęsy to element, którego wiele kobiet się boi i omija go szerokim łukiem. Zupełnie niepotrzebnie. Chcę wam pokazać cztery, zupełnie różne pary, które zupełnie zmieniają kształt oka i twarzy. Może zostaną tą częścią makijażu, której nie będziecie mogły ominąć?

Rzęsy możemy przyklejać w pojedynczych kępkach lub na pasku. Wszystkie, które chcę wam zaprezentować są właśnie z tego drugiego rodzaju, ponieważ to one są często przerażające i sprawiają więcej problemów. Korzystam z rzęs firmy Eyelure , które od niedawna możecie dostać w drogeriach Hebe. Oczywiście na świecie są setki, a nawet tysiące różnych rodzajów. Przykleiłam sobie bardzo naturalne, dodające objętości rzęsy, trochę bardziej wyciągające oczy na boki, bardziej roztrzepane i zupełnie szalone, imprezowe. Każde pasują do innego makijażu i dodają mu nieco innego charakteru.

Mam nadzieję, że ten przegląd pomoże wam w kosmetycznym morzu produktów i wybór odpowiednich rzęs nie będzie już taki trudny. Jeżeli któreś was zainteresują, w galerii znajdziecie ich zdjęcia.

Zobacz wideo

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o: