Jakie są ulubione kosmetyki Ewy Chodakowskiej? Teraz ty też możesz je mieć!

Kilka lat temu świat oszalał na punkcie pudełkowych subskrypcji. Płacisz raz i co miesiąc dostajesz nową dostawę kosmetyków. Tym razem, mamy coś trochę innego. Co powiesz na pudełko skomponowane w całości przez twoją ulubioną gwiazdę?

Jeżeli kiedykolwiek interesowałyście się kosmetycznymi subskrypcjami, na pewno znacie Shiny Box . Teraz, właściciele firmy przygotowali dla nas coś nowego. Raz na trzy miesiące, wybrana gwiazda tworzy zestaw kosmetyków o wartości 500zł . Klienci mogą zamówić takie pudełko za... 169zł . Wśród autorów pudełek znajdziemy między innymi Charlize Mistery, Annę Wędzikowską, Kasię Tusk i Ewę Chodakowską . Podobnie jak z innymi subskrypcjami, nie wiemy co kupujemy, aż do pierwszego dnia wysyłki.

Inspired By... Ewa ChodakowskaInspired By... Ewa Chodakowska materiały prasowe materiały prasowe

Chyba nie ma w Polsce nikogo, kto nie słyszałby chociaż raz o Ewie Chodakowskiej . Jedni ją kochają, inni nienawidzą, ale nie da się zaprzeczyć, że ruszyła z kanap tysiące kobiet. W jej pudełku znajdziemy tusz do rzęs Rimmel, lakier do paznokci z linii Rity Ory, maskę do włosów Phyto, dezodorant Adidas i maszynkę do golenia Bic, którą zresztą reklamuje. Oczywiście w paczce dostaniemy nie tylko kosmetyki. Jak można się było spodziewać, są i akcenty sportowe. Ewa dorzuciła do zestawu swoją płytę z ćwiczeniami, skakankę i masażer. Poza tym, trenerka dołączyła także kosmetyczkę firmy Batycki.

Jest mi niezmiernie miło, że w ten sposób mogę gościć w Twoim domu. Przygotowałam dla Ciebie zestaw produktów, których sama używam. Mam nadzieję, że dzięki nim poznasz mnie trochę lepiej. Jak wiesz, jestem wielką miłośniczką sportu i zdrowego trybu życia, ale jestem też kobietą, która kocha kosmetyki i babskie gadżety i chciałabym się tym wszystkim z Tobą podzielić. Wiem jaką radość dają rzeczy upolowane w korzystnej cenie, taką super okazją jest właśnie mój zestaw, w którym znajdziesz produkty warte niemal 500 zł. - Tak Ewa Chodakowska podsumowuje skomponowane przez siebie pudełko.

Co uważacie o takich kosmetycznych subskrypcjach? Fajna zabawa czy może kupowanie kota w worku? Czy gwiazdy zachęcają was do wydawania 169zł na pudełko? Chcemy znać wasze opinie!

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o: