Alma Jodorowsky dla Lancome. Zobacz, jak odtworzyć makijaż z najnowszej kampanii [PORADNIK]

Luksusowe tusze Lancome są jednymi z najsławniejszych kosmetyków na świecie. W tym roku, firma zaprezentowała kolejną odsłonę maskary Hypnose - Volume-a-porter. W kampanii kosmetyku występuje Alma Jodorowsky. Postanowiłyśmy odtworzyć jej piękny makijaż.

Kochasz modę i gwiazdy? Polub nas!

Nie ma żadnych wątpliwości, że Alma Jodorowsky jest śliczna, to fakt. Modelka i aktorka została twarzą najnowszego tuszu marki Lancome - Hypnose Volume-a-porter . Poza maskarą, na jej oczach możemy zobaczyć dosyć nietypową kreskę. Klasyczną, czarną jaskółkę połączono z białą linią, poprowadzoną od wewnętrznego kącika.

Alma Jodorowsky x LancomeAlma Jodorowsky x Lancome materiały prasowe materiały prasowe

Taki makijaż jest efektowny, a wcale nie jest trudny. Wygląda na o wiele bardziej skomplikowany niż jest w rzeczywistości. Moim zdaniem to dobry pomysł na proste podkręcenie tego klasycznego stylu. Jeśli znudziła ci się zwykła jaskółka, ale tęczowe kreski to trochę za dużo, może skusisz się na naszą propozycję?

Zobacz, jak podążając za radami wizażysty Lancome, wykonać taki makijaż.

procesproces Hilda's Beauty Kit Hilda's Beauty Kit

Pierwszy krok to pomalowanie całej ruchomej powieki jasnym, błyszczącym cieniem . Teoretycznie powinien być doprowadzony aż do brwi, ale ja wolę matowe rozświetlenie łuku. Kiedy już rozetrzesz kosmetyk, sięgnij po biały eyeliner lub kredkę. W kampanii użyto linera w pisaku. Narysuj dosyć grubą kreskę na górnej powiece. Nie musisz dociągać jej do zewnętrznego kącika.

procesproces Hilda's Beauty Kit Hilda's Beauty Kit

Nadszedł czas na czarną kreskę . W zależności od kształtu twojego oka możesz ją wyciągnąć lub namalować tylko do końca powieki. Dokładnie wytuszuj górne i dolne rzęsy . Pozostając w duchu kampanii, wykorzystałam tusz Lancome, który delikatnie dodaje objętości i pomaga porozdzielać włoski. Jeśli lubicie intensywne, teatralne efekty, nie jest to maskara dla was.

Pomalowałam resztę twarzy podkładem i korektorem, użyłam bronzera, rozświetlacza i konturówki . Jeśli chcecie wprowadzić trochę więcej dramatyzmu i jeszcze bardziej upodobnić swój makijaż do głównego zdjęcia kampanii, dodajcie brązowy cień w załamanie i na dolną powiekę. Gotowe!

Efekt końcowyEfekt końcowy Hilda's Beauty Kit Hilda's Beauty Kit

Wykorzystane produkty:

  • jasny, błyszczący cień - Benefit
  • biały eyeliner w żelu - Inglot #76
  • czarny eyeliner - Lancome Liner Plume Noir
  • tusz - Lancome Hypnose Volume-a-porter
  • brązowy i kremowy cień - Bikor Morocco #5
  • Kredka do brwi - Maybelline Brow Satin
  • podkład - L'Oreal True Match

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o: