Biegniesz z pracy na imprezę? Zobacz, jak w 5 minut przemienić swój makijaż w wieczorowy [WIDEO]

Pięć minut i pięć produktów. Zobacz, jak w przemienić swój dzienny makijaż w wieczorowy w ekspresowym tempie, używając tylko jednego pędzla i palców.

Kochasz modę i gwiazdy? Polub nas!

Tak jak w przypadku wielu z was, mój makijaż do pracy jest prosty i nie rzuca się w oczy. Używam podkładu, pudru, tuszu, kredki do brwi i odrobiny eyelinera. Czasem dorzucę trochę bronzera lub rozświetlacza.

Przed i poPrzed i po redakcja redakcja

Dzisiaj pokażę wam, jak przeistoczyć zwykły, dzienny makijaż w coś bardziej wieczorowego. W mniej niż 5 minut. Starałam się jak najbardziej zmniejszyć ilość używanych produktów, dlatego do większości czynności używam jednego, składanego pędzla i palców.

Przede wszystkim skupiłam się na cerze. Zakryłam cienie pod oczami i niektóre niedoskonałości, które wyszły na wierzch po starciu się podkładu. Do tego rozświetlacz na kości policzkowe i nad ustami, oraz bronzer na wystające partie twarzy. Żeby nie brać ze sobą dodatkowych cieni, kredek i pędzli, tego samego produktu użyłam do makijażu oczu. Jasny odcień nałożyłam w wewnętrznym kąciku i na ruchomą powiekę. Ciemniejszy, ciepły kolor nałożyłam w załamanie i na dolnej linii rzęs.

Imprezowy makijażImprezowy makijaż redakcja redakcja

Dodatkowo odświeżyłam nieco rzęsy i dołożyłam warstwę tuszu . Jeśli chcecie chcecie nieco przyciemnić makijaż, możecie użyć do tego tej samej maskary. Wystarczy, że przyciśniecie ją lekko do skóry między włoskami.

Bonusowym rozwiązaniem jest przyklejenie sztucznych rzęs . Jeśli zajmuje wam to wiele czasu, nie potraficie ich przyklejać albo to zwyczajnie za dużo, spokojnie z nich zrezygnuj.

Użyte produkty to:

  • korektor Collection Lasting Perfection
  • puder Kobo
  • zestaw do konturowania Sleek
  • tusz Lancome Hypnose Volume-a-porter
  • rzęsy Eylure

Jak wy radzicie sobie w takich sytuacjach? Jaki jest wasz ulubiony makijaż na imprezy?

    Więcej o: