Kate Winslet, Lupita Nyong'o i Penelope Cruz promują najnowszą kampanię Lancome "Love Your Age" [ZDJĘCIA + WIDEO]

Cztery gwiazdy Hollywood wystąpiły w najnowszej kampanii Lancome reklamującej ich najnowszy produkt, serum Advanced Genefique. Zobacz jak wypadły.

Marka Lancome zaprosiła do swojej najnowszej kampanii cztery aktorki w wieku od dwudziestu pięciu do czterdziestu lat. W reklamie wystąpiły: Kate Winslet, Lupita Nyong'o, Penelope Cruz oraz Lily Collins . Każda z nich reprezentuje nie tylko inny wiek, ale również zupełnie inny typ urody i charakteru. Pokazują, że można kochać siebie i czuć się kobieco niezależnie od wieku, tego, jak wyglądamy, oraz jak starzeje się nasza skóra.

 

W filmie promującym kampanię aktorki tłumaczą, co według nich oznacza bycie kobietą oraz nawołują do samoakceptacji siebie i swojego wieku. Tłumaczą, że o wartości kobiety świadczy jej wnętrze, a nie wygląd. Wynika z tego, że powszechna pogoń za utrzymaniem młodości nie ma sensu. Nie powinniśmy wstydzić się swojego wieku, tylko go zaakceptować i uczynić z niego swoją broń.

Co ciekawe, akcja "Love Your Age" ma na celu wypromowanie nowej odsłony znanego serum Lancome - Advanced Genefique. Jest to kosmetyk, który ma powstrzymać procesy starzenia się skóry, ma ją widocznie ujędrnić i odmłodzić...

 

Spotowi towarzyszy też seria naprawdę ładnych, delikatnych zdjęć. Aktorki wyszły na nich pięknie, świeżo i bez wątpienia bardzo kobieco.

Zobaczcie ZDJĘCIA

Która waszym zdaniem wypadła najlepiej? Co sądzicie o takiej kampanii kosmetyku pomagającym walczyć ze zmarszczkami?

Więcej o: