Beyonce kończy 35 lat. Zobacz najdziwniejsze i najbardziej oryginalne fryzury z całej jej kariery

Beyonce jest jedną z największych gwiazd i wpływowych osób w światowym show biznesie. Jak większość artystek, lubi bawić się swoim stylem, a także fryzurami. Zobacz najbardziej szalone uczesania z całej jej kariery.

Kiedy myślimy o Beyonce, kojarzy nam się ona głównie z burzą miodowych loków i dość klasycznym wizerunkiem diwy. Mimo że bardzo często występuje właśnie w takich stylizacjach, nie znaczy to, że nie eksperymentuje z innymi fryzurami i wizażami.

W ciągu jej kariery mogliśmy zobaczyć ją w wielu różnych uczesaniach. Widzieliśmy tradycyjne warkoczyki i koki, grzywki, farbowane końcówki, weselne upięcia, afro i wiele, wiele innych. Większość z nich wygląda dla nas śmiesznie, ale nie można ich tak do końca traktować jako wpadki, ponieważ jest to kwestia zmieniającej się mody.

Większość naszych przykładów pochodzi właśnie z najczarniejszych czasów dla mody i urody, czyli początków nowego tysiąclecia. Później Beyonce przez dłuższy czas pozostawała wierna sprawdzonej fryzurze, czyli luźnym lokom lub falom. Jednak w ciągu ostatnich dwóch lat coraz częściej zmienia swoje uczesanie. Jednym z odważniejszych kroków był krótki, blond bob, który wzbudzał sprzeczne opinie.

W galerii znajdziecie więcej zdjęć fryzur Beyonce, z różnych etapów jej kariery. Czy którąś powinna wybierać częściej, a które są po prostu śmieszne?

Zobacz wideo
Więcej o: