Sparaliżowana blogerka uczy makijażu i akceptacji własnych słabości. Zobacz, jak radzi sobie z przeciwnościami

Istnieje wiele osób, które musiały zmagać się nie tylko z przeciwnościami losu, ale i swoim ciałem by osiągnąć sukces. Jedną z nich jest właśnie Jordan Bone.

Kochasz modę i gwiazdy? Polub nas!

YouTube jest miejscem, w którym tysiące osób dzielą się ze sobą swoimi talentami, zainteresowaniami oraz radami. W morzu podobnych osób, coraz częściej wybijają się jednostki, które są wyjątkowo inspirujące. Pisałyśmy już o dziewczynie, która pokazywała swoje makijaże mimo braku wzroku. Kolejną blogerką, która musiała pokonać własne słabości i od nowa uczyć się malowania jest dwudziestosześcioletnia Jordan Bone.

 

Mając zaledwie piętnaście lat, Jordan złamała kręgosłup w wyniku poważnego wypadku samochodowego. Od tamtej pory, czyli od ponad dekady, jest sparaliżowana i przykuta do wózka inwalidzkiego. Może ruszać rękami, niestety nie jest w stanie otwierać ani zaciskać dłoni. To uniemożliwia jej ogromną część codziennych czynności. Jedną z nich jest samodzielne ubieranie się, które teraz jest zwyczajnie zbyt trudne.

Po latach terapii i zmagań z depresją, Jordan postanowiła zmienić swoje życie.  Musiała jeszcze raz nauczyć się posługiwania akcesoriami i kosmetykami do makijażu. Stworzyła swój kanał na YouTube, który na początku pełen był filmów o pozytywnym nastawieniu oraz samoakceptacji. Z czasem dziewczyna odważyła się również na wizaże i inne typowe projekty. Mimo faktu, że jej filmy są bardzo przyjemne, widać jak dobrze się bawi i jakie postępy zrobiła, ciągle znajdują się ludzie, którzy nie rozumieją jej sytuacji i stanu zdrowia. W odpowiedzi na różne komentarze, Jordan nagrała film, którym wszystko dokładnie tłumaczy.

 

Poza działalnością na YouTube, Jordan uczestniczy w edukacyjnych spotkaniach z młodzieżą, na których opowiada o swoich wypadku. Chłopak, który prowadził tamten samochód był nastolatkiem i nie był dobrym kierowcą. Podczas dyskusji, dziewczyna na swoim przykładzie pokazuje, jakie skutki może mieć zbyt szybka, brawurowa jazda i brak doświadczenia.

Więcej filmów znajdziecie na jej kanale, a dokładne opisy makijaży i jej historię na blogu.

Więcej o: