Faceci kontra makijaż. Sprawdziliśmy, jak panowie poradzą sobie z malowaniem... "Rozumiem już, dlaczego musimy tyle czekać na kobiety" [WIDEO]

Czterech śmiałków podjęło wyzwanie, by wykonać to, co większość kobiet robi ekspresowo co dzień.

Makijaż bardzo często jest przedmiotem żartów i kpin. Dowcipy o tym, jak to mężowie muszą długo czekać aż małżonka będzie gotowa, jak malujące się dziewczyny robią sobie maskę istnieją od zawsze. Jednak mało mężczyzn zdaje sobie sprawę, jak dużej wprawy wymaga dobry makijaż. Kobiety często zaczynają przygodę z nim już w wieku kilkunastu lat i zdecydowana większość nie rozstaje się z nim do końca życia. To naprawdę sporo czasu na porządną praktykę.

Makijaż facetówMakijaż facetów redakcja redakcja

Nasi goście dostali nie lada zadanie. W naszym studiu zastali stół zastawiony kosmetykami, o których istnieniu nawet nie mieli pojęcia. Dla ułatwienia dostali listę elementów, które powinny znaleźć się w ich makijażu. Wszyscy panowie potraktowali sprawę poważnie i naprawdę się postarali.

Makijaż facetówMakijaż facetów Redakcja Redakcja

Wszyscy popełniali mniej więcej te same błędy. Zresztą większości można się było spodziewać po osobach, które nie mają z makijażem nic wspólnego. Podkłady w złym kolorze, konturówka użyta do konturowania twarzy, róż nakładany gąbeczką (wszyscy zrobili to dokładnie tak samo).

Nasi śmiałkowieNasi śmiałkowie redakcja redakcja

Doszli także to takich samych wniosków. Okazało się, że makijaż wcale nie jest tak prosty jak może się to wydawać. Nasi mężczyźni stwierdzili, że teraz będą o wiele bardziej doceniać starania kobiet. Niestety, żaden nie dał się namówić na powtórkę...

Jak oceniacie wysiłki naszych gości? Który z panów najlepiej poradził sobie z naszym zadaniem?

Więcej o: