Znudził ci się zwykły manicure, ale masz krótkie paznokcie? Zobacz, jak wykonać prosty wzór inspirowany Comme des Garcons

Paznokcie inspirowane słynnym logiem Comme des Garcons, to ciekawy pomysł na manicure dla każdej miłośniczki mody. Na dodatek jaki prosty!

Wzorki na paznokciach wcale nie muszą być trudne żeby wyglądać efektownie i robić wrażenie. Ten prosty manicure stworzony przez Klaudię jest łatwy i dobrze wygląda nawet na bardzo krótkich paznokciach. Czego potrzebujesz? Trzech lakierów: białego, czerwonego i czarnego, wykałaczki oraz długopisu albo pędzelka z okrągłą końcówką.

Potrzebne lakieryPotrzebne lakiery Klaudia Łepkowska Klaudia Łepkowska

Pierwszy krok to nałożenie odżywki albo bazy . Wybierz swoją ulubioną, taką, która jest dostosowana do potrzeb twoich paznokci. Nie tylko zabezpieczy płytkę przed ewentualnym szkodliwym działaniem lakieru, ale i przedłuży trwałość twojego świeżego manicure'u.

Biały lakierBiały lakier Klaudia Łepkowska Klaudia Łepkowska

Następnie czas przejść do koloru. Pomaluj wszystkie paznokcie białym lakierem. Dla uzyskania ciekawszego efektu, wybierz matowy. Dzięki połączeniu kredowego wykończenia z błyszczącą czerwienią, którą będziesz malować później, twój manicure będzie naprawdę interesujący.

Czas na malowanie serduszek. Jest to o wiele prostsze niż może się wydawać. Nabierz czerwony lakier drugim końcem pędzelka do cieni lub długopisu i odciśnij dwie duże kropki na samej końcówce paznokcia. Do namalowaniu oczu użyj wykałaczki. Wystarczy, że zamoczysz ją w białym lakierze i namalujesz malutkie kropki, a następnie rozciągniesz je nieco na boki. Źrenice to po prostu dwie czarne kropeczki.

Paznokcie Comme des GarconsPaznokcie Comme des Garcons Klaudia Łepkowska Klaudia Łepkowska

Sama zdecyduj na ilu paznokciach chcesz namalować serduszka. Resztę możesz zostawić białą lub zrobić małe, czerwone kropeczki. Ostatni krok to zastosowanie bezbarwnego utwardzacza, który przedłuży trwałość twojej pracy. Jeśli chcecie zachować matowe wykończenie, pomińcie ten etap. GOTOWE!

Bawicie się w malowanie wzorków na paznokciach? Jaki jest wasz ulubiony styl manicure'u? Może wolicie bardziej klasyczne?

Więcej o: