Synowie znanej modelki, stworzyli wraz z marką MAC serię kosmetyków do makijażu dla kobiet i mężczyzn

Bracia Harry i Peter Brant amerykańscy "it boys", zostali zaproszeni przez markę MAC do stworzenia kolekcji, która odpowiadałaby potrzebom obu płci.

Harry i Peter Brant to dzieci modelki Stephanie Seymour i biznesmena Petera M. Branta. Często porównuje się ich do innych sławnych rodzeństw, na przykład do sióstr Hilton. Poza chodzeniem na imprezy, bracia zajmują się przede wszystkim pozowaniem. Petera mogliśmy zobaczyć między innymi w kampanii Diora, natomiast Harry'ego we włoskim wydaniu Vogue'a.

Bracia BrantBracia Brant kolaż.pl kolaż.pl

W tym roku dostali kolejna możliwość rozkręcenia swojej kariery. Firma MAC zaprosiła ich do współpracy przy tworzeniu nowej serii kosmetyków do makijażu. W tej mini kolekcji znajdują się produkty, które mogą przydać się każdemu, niezależnie od płci. Niestety, nie są nowe. Wszystkie znajdują się w podstawowej ofercie firmy. Według braci Brant do niezbędnych kosmetyków, które mogą pomóc w dyskretnym poprawieniu wyglądu są: Cream Colour Base w kolorze "Pearl", wosk do brwi Brow Finisher oraz paleta korektorów Studio Conceal and Correct.

 

Mimo że tę serię trzech istniejących już kosmetyków ciężko nawet nazwać kolekcją, marka zapowiada, że to dopiero początek. Większa linia zawierająca więcej nowych produktów zawita na świat w przyszłym roku. Czego możemy się spodziewać? Patrząc na trzy wybrane przez Harry'ego i Petera kosmetyki, zobaczymy jeszcze więcej rzeczy, które pozwolą udoskonalić cerę i podkreślić atuty urody. Nie spodziewałabym się szalonych kolorów, w końcu następna kolekcja także ma być kierowana do obu płci.

Według braci Brant, makijaż jest dla nich zwyczajnie jednym z elementów męskiej pielęgnacji i sposobem na wyrażenie siebie. Co sądzicie o takim podejściu?

Zobacz wideo
Więcej o: