Cały świat oszalał na punkcie warkoczy. Zobacz, jak odświeżyć tę tradycyjną, dziewczęcą fryzurę [GALERIA]

Warkocze to obok grzywek najmodniejsze uczesania tego sezonu. Zobacz najpiękniejsze wybrane przez nas propozycje i zainspiruj się.

Tradycyjne, francuskie, korony, kłosy lub podwójne. Warkocze to jedna z najbardziej tradycyjnych fryzur w wielu częściach świata i praktycznie nigdy nie wychodzi z mody. Jednak w tym sezonie jest jeszcze bardziej popularna niż zwykle, chociaż trochę rzadziej widzimy jej tradycyjne odsłony.

Jeżeli tak jak my jesteście wielbicielkami wszelkiego rodzaju warkoczy, obejrzyjcie naszą galerię, w której zobaczycie wiele różnych wersji. Od zwykłych, do nieco bardziej oryginalnych. Wiele z nich to idealne propozycje na codzienne uczesanie, na przykład pleciona opaska. Inne, połączone z delikatnymi falami to idealna fryzura ślubna czy weselna. Są też o wiele bardziej szalone i skomplikowane, do których potrzeba nie lada umiejętności.

Warkocze są niezwykle dziewczęce i sprawiają, że każda stylizacja zyskuje bardziej romantycznego charakteru. Jednak nie jest to fryzura tylko dla kobiet. Wspominając nieco czasy wikingów, coraz więcej panów rezygnuje z męskiego koczka na rzecz plecionych włosów.

Który rodzaj lub styl najbardziej przypadł wam do gustu? Lubicie nosić warkocze czy może to kompletnie nie jest wasz styl?

Zobacz wideo
Więcej o: