Najlepsze palety do naturalnego makijażu. Przydadzą się do pracy i na imprezę

Paleta z cieniami w kolorach beżu, brązu i czerni to coś, co powinno znaleźć się w kolekcji każdej miłośniczki makijażu.

Nieważne czy jesteś profesjonalistką, maniaczką czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z makijażem. Zestaw kilku cieni w neutralnych kolorach przyda się każdemu. Wystarczą ci trzy dobre odcienie, a będziesz mogła stworzyć kilka różnych wersji swojego makijażu.

Co powinna mieć paletka idealna?

Przede wszystkim jeden jasny, matowy cień. Przyda się do wyrównania koloru powieki i rozświetlenia łuku brwiowego. Jest bazą dla większości makijaży, a na co dzień może stanowić jedyny krok. Kolejne odcienie to średni brąz, który może posłużyć do delikatnego podkreślenia załamania powieki lub rozcierania granic ciemniejszych kolorów. Przechodząc do wspomnianych, ciemnych cieni, to przyda się przede wszystkim czerń i ciemny brąz. Możesz ich użyć nie tylko do naprawdę intensywnych wizaży, ale także zamiast eyelinera.

To właśnie te neutralne cienie powinny bazą twojej paletki. Jeśli lubisz bawić się makijażem, zainteresuj się zestawami, które zawierają kilka ciekawszych odcieni.

W galerii znajdziecie nasze propozycje paletek pełnych neutralnych odcieni. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowałyśmy modele tanie i łatwo dostępne dla każdego, ale także bardziej luksusowe i eleganckie.

Jaka jest wasza ulubiona paleta? Jakich kolorów cieni używacie na co dzień?

Więcej o: