Nowa, odświeżona linia H&M Beauty już w sklepach. Jakie kosmetyki można w niej znaleźć?

Jedna z najpopularniejszych sieciówek świata, odświeżyła właśnie swoją linię kosmetyków do makijażu i pielęgnacji. Przyglądamy się najciekawszym produktom.

O nowej kolekcji H&M Beauty mówiło się bardzo długo. Pierwsze zapowiedzi pojawiły się już kilka miesięcy temu. W końcu możemy się im przyjrzeć.

Cała linia kosmetyków zmieniła się nie do poznania. Jeszcze kilka lat temu mogliśmy zobaczyć tanie, plastikowe opakowania i średniej jakości kosmetyki. Cała strona zewnętrzna została odświeżona. Teraz produkty mają proste, eleganckie opakowania, które wyglądają naprawdę bardzo dobrze i aż zachęcają do testowania. Nam przypominają nieco te, które możemy zobaczyć u Marca Jacobsa.

Paleta do brwiPaleta do brwi materiały H&M materiały H&M

Kolekcja H&M Beauty to ponad tysiąc nowych produktów. Co w niej znajdziemy? W zasadzie wszystko. Możemy kupić tak naprawdę wszystkie kosmetyki potrzebne do pełnego makijażu twarzy, czyli bazy, podkłady, cienie, szminki i inne. Do tego lakiery do paznokci, balsamy, pillingi, kremy. W kolekcji znajdują się także liczne akcesoria, takie jak szczotki do włosów i pędzle. Słowem, wszystko to, co mogłoby znaleźć się w dziale urodowym.

Jak na razie wygląda obiecująco, zdecydowanie lepiej niż wcześniej. Nas najbardziej kuszą kosmetyki pielęgnacyjne, ale produkty do malowania twarzy, czyli pudry i róże sprawiają dobre wrażenie. Cienie też wyglądają dobrze i o ile ich pigmentacja będzie lepsza niż ich starszych braci, kolekcja może odnieść spory sukces. Wszystko zależy jednak od tego, czy zawartość będzie miała lepszą jakość niż wcześniej. Jeśli cała metamorfoza zakończy się na pudełkach, to niestety, jesteśmy na nie.

Paleta cieniPaleta cieni materiały H&M materiały H&M

Nie jest to jednak wszystko, na początku przyszłego roku, do sklepów zawitają także certyfikowane kosmetyki ekologiczne. Niestety, linia H&M Beauty, nie jest dostępna we wszystkich sklepach stacjonarnych, ale można ją znaleźć na stronie. Ceny jak zwykle nie będą zbyt wygórowane i wahają się od 20 do 50 złotych.

Miałyście już okazję przetestować coś z nowej kolekcji? Jak wypada w porównaniu ze starymi kosmetykami? Lubicie produkty z H&M?

Więcej o: