Najbardziej kolorowy trend roku? Tym razem fryzury inspirowane są... kosmosem

Nowoczesne farby do włosów dają fryzjerom praktycznie nieskończone możliwości. Zobacz, najnowszy trend, który zawładnął siecią.

Kolorowe włosy to zdecydowanie jeden z największych fryzjerskich trendów tego roku. Internet bardzo szybko wypełnił się barwnymi zdjęciami, a zobaczenie na mieście zielonej  czy niebieskiej czupryny, nie jest już tak zadziwiające jak kiedyś.

Dzięki rozwojowi przemysłu kosmetycznego i możliwości izolowania kolorów, fryzjerzy są w stanie osiągnąć naprawdę niesamowite efekty. Można uzyskać zarówno intensywne, czyste, neonowe kolory i delikatne pastele przypominające poświatę. Dzięki nowoczesnym farbom i metodom, możemy uzyskać płynne przejścia między kolorami i stworzyć piękny efekt ombre . Wcześniej odcienie mogłyby się wymieszać i stworzyć coś niezbyt ciekawego. Dzięki nowym możliwościom, widzieliśmy już włosy syrenki, perłowe, tie dye, tęczowe i jeszcze kilka innych. Praktycznie wszystkie opierają się na tej samej zasadzie - im więcej tym lepiej.

Tym razem mamy do czynienia z włosami... galaktycznymi. Najczęściej używane kolory to granaty, fiolety i róże, skontrastowane z zielenią i żółcią i pomarańczem. Bywa też, że wszystko utrzymane jest w jednej tonacji.

Fotografie fryzur zestawione z kosmicznymi obrazkami, szybko podbijały internet i serca miłośniczek włosów. Nam pozostaje tylko zachwycać się i podziwiać wytrwałość zarówno fryzjerów, jak i właścicielek. Utrzymanie tak intensywnego koloru i radzenie sobie z odrostami musi być prawdziwym wyzwaniem. Raczej się nie odważymy...

Miałyście kiedyś tak kolorowe włosy? Może te wszystkie barwne inspiracje wcale wam się nie podobają i wolicie naturalność?

Zobacz wideo
Więcej o: