Nauczyciel wchodzi od klasy pełnej uczennic, a tam... Intrygująca reklama kosmetyków Shiseido może was bardzo zaskoczyć [WIDEO]

Nie wierzcie w to, co widzicie. Marka Shiseido zgotowało nam wszystkim niemałą niespodziankę. Mylisz się, jeśli myślisz, że ta reklama cię nie zaskoczy.

Jeżeli uważacie, że reklamy kosmetyków są nudne i zwyczajnie zwodzą konsumentów, nowy spot japońskiej marki kosmetyków Shiseido może zmienić wasze zdanie. Świetnie zrealizowany i nieco tajemniczy spot "High School Girl" szybko podbija internet.

Zaczyna się dość zwyczajnie. Wchodzisz do klasy, w której pełnej uczennic. Wyglądają na lekko znudzone i raczej niezadowolone tym, że przerywasz im to, co właśnie robią. Powoli mijasz wpatrzone w ciebie twarze. W końcu podchodzisz do dziewczyny czytającej książkę, a kamera zatrzymuje się na jednej ze stron. Na zbliżeniu widzisz napis: Czy zauważyłeś, że w klasie są chłopcy?

 

High School Girl?High School Girl? Screen youtube.com/Shiseido Screen youtube.com/Shiseido

Wtedy zaczyna się proces, który jest głównym zaskoczeniem, ale i przesłaniem japońskiej marki...

High School Girl?High School Girl? Screen youtube.com/ Shiseido Screen youtube.com/ Shiseido

Reklama kończy się planszą z hasłem: Wszyscy mogą być ładni. Marka Shiseido chce w ten sposób pokazać, jak jej kosmetyki mogą odmienić każdego z nas. Podkreśla także, że kosmetyki mogą być używane niezależnie od płci i okoliczności. W drugim filmie reklamowym , pokazującym cały proces metamorfozy, możemy dokładnie zaobserwować, które kosmetyki zostały wykorzystane. Niestety, wszystko w języku japońskim.

Co myślicie o takich reklamach, które same są małymi dziełami? Chcielibyście oglądać takie w polskiej telewizji?

Zobacz wideo
Więcej o: