Lob - modna fryzura, która pasuje każdemu? To możliwe! Gwiazdy już ją pokochały

Bob to jedna z najbardziej klasycznych fryzur na świecie. Prawdopodobnie każda kobieta miała ją chociaż raz. Teraz, świat podbija jego dłuższa wersja... lob.

Pisałam niedawno o balejażu, który powoli staje się jednym z najbardziej popularnych trendów w farbowaniu. Jeśli chodzi o cięcie, projektanci próbują przeforsować grzywkę, jednak nie pasuje ona każdemu i raczej nie stanie się wielkim, globalnym trendem. Inaczej jest z lobem , który wygląda naprawdę twarzowo w przypadku większości twarzy.

Wszyscy słyszeli już o bobie, czyli prosto ściętych włosach, sięgających mniej więcej do żuchwy. Co więc oznacza nazwa lob? Nic innego jak long bob. Teoretycznie jest to maksymalnie nudna i zwyczajna fryzura, jednak szturmem podbija ulice i czerwone dywany na całym świecie. Bardzo dużo aktorek i piosenkarek zdecydowało się na odważne cięcie.

Film zamieszczony przez użytkownika King Kylie (@kyliejenner)

Lob może być dużą zmianą, ale nie jest ona tak drastyczna jak klasyczny bob czy naprawdę krótka fryzura. Na dodatek jest o wiele prostszy w codziennym układaniu. Nie musisz aż tak przejmować  się wszystkimi ewentualnymi zagnieceniami. Jeden z najbardziej modnych rodzajów loba, to właśnie niedbałe, nieco pogniecione fale i loki. Mimo że to właśnie ten styl jest najczęściej spotykany, gwiazdy nie rezygnują także z idealnie gładkich, wyprostowanych fryzur.

Ta długość włosów, daje też sporo możliwości jeśli chodzi o upięcia. Są wystarczające długie by stworzyć z nich ciekawe fryzury, ale nie są za długie, więc nie jest ich zbyt dużo. Lob jest prawdopodobnie najbardziej zwyczajnym uczesaniem jakie tylko można sobie wyobrazić, ale w tym przypadku, prostota jest kluczem do sukcesu.

Zdecydowałybyście się na takie cięcie? Czy może za bardzo lubicie swoje długie włosy? Może macie krótkie i za nic nie wyobrażacie sobie, że miałybyście je zapuszczać?

Zobacz wideo
Więcej o: