Mulan, Arielka czy Kardashianki? Dla tej dziewczyny żadna metamorfoza nie jest niemożliwa. Zobacz niesamowite makijaże Promise Phan

Wyobraź sobie, że w każdej chwili możesz zmienić się w zupełnie inną osobę? Ta dziewczyna to potrafi i tworzy niesamowite charakteryzacje.

Promise Phan jest jedną z tych dziewczyn, które sprawiają, że makijaż wygląda banalnie. Jej metamorfozy wcale nie wyglądają na trudne, mimo że w kilka minut zmienia się w każdą możliwa gwiazdę czy postać z filmu. Poza przemianami w celebrytów, naszą szczególną uwagę zwróciły jej wersje bohaterów filmów animowanych.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Promise Tamang (@promisetamang)

Promise ucharakteryzowała się już prawie na wszystkie możliwe księżniczki Disneya, ale nie pominęła też innych bohaterów. Na jej kanale mogliśmy zobaczyć też stare małżeństwo z Odlotu , cesarza z Mulan czy emocje z W głowie się nie mieści . Co ciekawe, część jej filmów nie jest tylko suchymi poradnikami. Od jakiegoś czasu, tworzy krótkie filmiki, w których odgrywa całe sceny. Sama przygotowuje scenografię, kostiumy, makijaże, a aktorami są członkowie jej rodziny.

Film zamieszczony przez użytkownika Promise Tamang (@promisetamang)

Trzeba przyznać, że wszystko robi bardzo lekko i bez większego wysiłku, przez co wydaje nam się, że jej wizaże są zupełnie banalne. Niestety, kiedy tylko próbujemy je odtworzyć, okazuje się, że jednak nie jest tak pięknie. Na szczęście Promise daje sporo rad, które są naprawdę pomocne.

Nawet jeśli nie macie w planach korzystać z poradników Promise, warto się im przyjrzeć, szczególnie jeśli lubicie makijaż. Dziewczyna nie tylko tworzy niesamowite charakteryzacje, jest też zwyczajnie zabawna, a jej filmy naprawdę przyjemnie się ogląda. Dużo inspiracji gwarantowane!

Zobacz wideo
Więcej o: