Chcesz nauczyć się, jak robić naprawdę naturalny makijaż? Posłuchaj rad tego chłopaka!

Jake Jamie Ward prowadzi znany kanał na You Tube. Zobacz, jak doprowadził naturalny, niewykrywalny makijaż do perfekcji.

Mężczyźni, którzy noszą makijaż, według wielu, chcą upodobnić się do kobiet i w ogóle nie są męscy. Jednak wielu z nich, używa kosmetyków w dokładnie tym samym celu co kobiety - do zakrycia niedoskonałości i podniesienia poczucia własnej wartości. Dokładnie z tego powodu, makijażem zainteresował się Jake Jamie Ward, który nie mógł poradzić sobie z trądzikiem i w wieku dziewiętnastu lat sięgnął po pierwsze produkty i pędzle.

 

Teraz prowadzi kanał na You Tube, na którym daje rady a propos tego, jak się malować. Jego specjalnością jest oczywiście delikatny i bardzo naturalny makijaż dla mężczyzn, ale w zasadzie każdy może w jakiś sposób wykorzystać jego filmy. Jeśli jesteście fankami lub fanami praktycznie niewykrywalnego wizażu typu "no makeup", filmiki Jake'a są prawdziwą skarbnicą wiedzy.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jake-Jamie Ward (@makeupbyjakejamie)

Poza typowymi poradnikami, na kanale znajdziemy także recenzje produktów, haule i popularne tagi. Teoretycznie nie ma tam nic nadzwyczajnego, jednak naszym zdaniem, jego męskie spojrzenie na kosmetyki i wizaż jest odświeżające. Dobrze zobaczyć to wszystko z nieco innej perspektywy. Poza tym, z powodu tego, że jest mężczyzną, zależy mu na naprawdę naturalnym i jak najmniej zauważalnym makijażu. Dodatkowo przełamuje też wielkie tabu jakim jest malowanie się przez mężczyzn. Często zapominamy, że to połączenie, nie musi od razu oznaczać szalonej drag queen.

Lubicie oglądać internetowe poradniki? Skorzystacie z rad, którymi dzieli się Jakie Jamie?

Zobacz wideo
Więcej o: