Zawsze marzyłaś o piegach? Dzięki temu wynalazkowi, możesz je mieć bez zbędnego wysiłku

Wyobraź sobie, że możesz mieć nieosiągalne kiedyś piegi i to w dosłownie chwilę. Freckle Yourself to nowy projekt na Kickstarterze. Zobacz, na czym polega ta magia.

Przyklejane tatuaże były hitem tegorocznego lata, szczególnie w okresie festiwalowym. Projektowała je Rihanna, projektowała je także Beyonce. W większości były to metaliczne wzory udające biżuterię. Teraz, kiedy nie pokazujemy już tyle ciała co w wakacje, zaczęły pojawiać się inne pomysły. Ten spodoba się tym, którzy cały czas tęsknią za słońcem. Co powiecie na piegi, które robi się w mgnieniu oka a na dodatek są w stanie przetrwać aż 48 godzin?

Sztuczne piegiSztuczne piegi Freck Yourself Freck Yourself

Kilka dni temu, wszyscy przeżywaliśmy nowy wynalazek, jakim jest lakier do paznokci w sprayu. Niestety, nie będzie on dostępny w polskich sklepach, ale na horyzoncie pojawił się jeszcze ciekawszy projekt. Freck Yourself jest na razie w fazie kampanii na Kickstarterze , ale jeśli pomysłodawcy zdobędą potrzebną sumę, zestaw będzie można kupić już w przyszłym roku.

Sztuczne piegiSztuczne piegi Freck Yourself Freck Yourself

Na czym to wszystko polega?

Proces jest banalnie prosty. Wybierasz miejsce, w którym chcesz mieć piegi, przyklejasz szablon i smarujesz go specjalnym produktem. Czekasz chwilę i po odklejeniu papierka możesz cieszyć się z efektu. Piegi wyglądają bardzo naturalnie, zdecydowanie bardziej niż gdyby miały być malowane ręcznie.

Pomysł jest ciekawy. Pytanie tylko, czy kampania uzbierać zdobyć wystarczającą sumę pieniędzy. Dołożyłybyście się by móc zrobić sobie tatuaże-piegi?

Zobacz wideo
Więcej o: