Imprezowy makijaż inspirowany Kylie Jenner. Jak włączyć do wizażu brązowe usta? [PORADNIK]

Brązowa szminka nie jest najprostszym kosmetykiem do wykorzystania. Youtuberka Klaudia Łepkowska pokaże, jak włączyć ją do makijażu i przemienić nawet najzwyklejszy wizaż w coś oryginalnego.

Ten tydzień musiał być dla Kylie Jenner niezwykle intensywny. Premiera i wielki sukces jej zestawów do malowania ust a potem wywiad w magazynie Interview. Jednym z kolorów, który można było kupić, był True Brown K, czyli ciemny, czekoladowy brąz. Kylie pojawiała się w nim już przed premierą Lip Kit by Kylie. Nie jest to najprostszy odcień do noszenia na co dzień, ale Klaudia Łepkowska pokazuje, jak wykorzystać ją, by zupełnie zmienić makijaż.

Na szczęście wcale nie musisz kupować brązowej szminki na jeden raz. Wystarczy zwykła kredka do oczu i błyszczyk lub beżowa pomadka. Najpierw dokładnie obrysuj kontur warg, delikatnie poza niego wychodząc. Następnie go wypełnij i pokryj warstwą drugiego, wybranego przez siebie produktu.  Dzięki temu twoje usta nie będą wysuszone i nikt nie pomyśli, że masz na nich ołówek. Pamiętaj, że najlepiej użyć jak najbardziej miękkiej kredki.

Makijaż inspirowany Kylie JennerMakijaż inspirowany Kylie Jenner Klaudia Łepkowska Klaudia Łepkowska

Przy tak intensywnym i nietypowym kolorze na ustach, makijaż oczu powinien być spokojny. Kylie połączyła brązową szminkę z ciepłymi, złotymi cieniami, które rozświetliły twarz. Jeżeli zależy ci na naprawdę intensywnym efekcie, doklej sztuczne rzęsy i wyjdź kredką poza kontur górnej wargi. Jeśli wolisz bardziej naturalny makijaż, spokojnie z tego zrezygnuj. Brązowa szminka i tak przyciągnie uwagę do twojego makijażu.

Więcej filmów znajdziecie na kanale Klaudii.

Więcej o: