Kolorowy makijaż w stylu Aniołka Victoria's Secret? Karlie Kloss pokazuje, jak go odtworzyć

Karlie Kloss jest obecnie jedną z najbardziej znanych modelek świata. Ostatnio postanowiła dołączyć do grona Youtuberów...

Kanał Klossy działa już od kilku miesięcy, ale dopiero teraz opublikowano pierwszy materiał związany z makijażem. Oprócz poradnika, znajdziemy tam także nagrania z kulis pokazów, popularne na You Tube "tagi" a nawet przepis na ciasto. Bardzo dużo różności, więc fani na pewno będą zadowoleni.

 

Pierwszy wizażowy poradnik na kanale Karlie to odtworzenie jej makijażu z tegorocznej gali MET . Jest to proste, kocie oko w kolorze soczystej, leśnej zieleni. Wykonuje go znany makijażysta Sir John, który maluje największe gwiazdy show biznesu. Jego klientkami są między innymi Beyonce, Joan Smalls czy Jourdan Dunn.

Okazuje się, że makijaż jest banalny, a na dodatek bardzo lekki i świeży. Nie ma tutaj niezliczonych warstw podkładu czy korektorów. Wszystkie kosmetyki nakładane są w minimalnych ilościach i tylko tam, gdzie są naprawdę potrzebne. Dzięki temu skóra nadal wygląda bardzo naturalnie a makijaż na wykonany jakby od niechcenia, ale nadal jest idealny.

Ten rodzaj zieleni to bardzo dobry kolor na szybko zbliżający się sezon świąteczny. Makijaż wykonany przez Sir Johna, może być więc dobrym pomysłem na wszelkie gwiazdkowe imprezy i spotkania. Szczególnie dlatego, że jest tak prosty i jego wykonanie zajmuje naprawdę niewiele czasu.

Więcej o: