Jennifer Lawrence: najciekawsze makijaże i fryzury gwiazdy "Igrzysk Śmierci" z 2015 roku [PRZEGLĄD]

Premiera kolejnej części "Igrzysk Śmierci" była wydarzeniem porównywalnym z premierą Bonda i "Star Wars". Jennifer Lawrence lśniła na czerwonym dywanie.

Jennifer Lawrence to obecnie najlepiej zarabiająca gwiazda na świecie. Mimo młodego wieku - ma ledwie 25 lat - otrzymała już Oscara (za rolę w komediodramacie "Poradnik Pozytywnego Myślenia") oraz dwie nominacje do tej nagrody (za "American Hustle" i "Do szpiku kości"), ma na swoim koncie także 2 Złote Globy . Wiele starszych koleżanek z branży może jej tylko pozazdrościć.

Dodatkowo JenLaw , jak nazywa się ją w Hollywood, jest ambasadorką marki Dior . Od kilku lat występuje w kampaniach reklamowych tego domu mody, a na czerwonych dywanach najczęściej pojawia się w kreacjach z metką Diora.

Jennifer Lawrence dla marki DIORJennifer Lawrence dla marki DIOR Dior/mat.promocyjne Dior/mat.promocyjne

W listopadzie piękna Lawrence promowała swój największy tegoroczny hit - kolejną część "Igrzysk Śmierci" . Gwiazda pozowała fotoreporterom razem z całą ekipą w sukniach Diora (cztery kreacje), Ralpha Laurena , Muglera , marki Louis Vuitton i Schiaparelli . Uwagę zwracała jej nowa, krótsza fryzura oraz wieczorowy makijaż z perfekcyjnie wyrysowana kredką na oku i muśnięciem rozświetlacza na twarzy. Obecnie Jennifer promuje swój kolejny film, dramat "Joy", w którym występuje u boku Bradleya Coopera i Roberta DeNiro.

Jennifer LawrenceJennifer Lawrence Kolaż Lula.pl/AP Kolaż Lula.pl/AP

Najlepsze wizaże Jennifer Lawrence przedstawiamy w naszej GALERII >> . Może któryś z nich was zainspiruje i skusicie się na noworoczną metamorfozę?

Zobacz wideo
Więcej o: