Jaki kolor wybrać na sylwestra? Złoto! Zobacz kosmetyki, dzięki którym będziesz błyszczeć jak królowa

Metaliczne cienie do powiek czy lakiery do paznokci są teraz niezwykle modne. Na dodatek idealnie pasują do nadchodzącego, karnawałowego czasu.

Złoto jest jednym z najczęściej wykorzystywanych kolorów w makijażu i chyba nikogo to specjalnie nie dziwi. Odrobina idealnie sprawdzi się w ciągu dnia zarówno na powiece jak i na kościach policzkowych. Na imprezie warto zaszaleć i wykorzystać do makijaż bardziej błyszczące, intensywne cienie z drobinkami brokatu.

Makijaże z dodatkiem złotaMakijaże z dodatkiem złota instagram.com/landofmakeup/katosu/ssssamanthaa instagram.com/landofmakeup/katosu/ssssamanthaa

Bardzo łatwym sposobem na dodanie zwykłemu makijażowi nieco imprezowego charakteru, wystarczy narysować złotym eyelinerem cienką kreskę wzdłuż linii rzęs albo delikatnie zaznaczyć nim wewnętrzny kącik. Możesz też dodać nim więcej błysku swojemu zwykłemu perłowemu cieniowi. Zrobisz to delikatnie wklepując brokatowy liner w pomalowaną wcześniej powiekę.

Nie znaczy to wcale, że musisz ograniczać się tylko do oczu. Jeżeli zakładasz sukienkę, w której odsłonisz ciało, nanieś na nią olejek z drobinkami. W ten sposób pięknie rozświetlisz skórę, które będzie dzięki niemu wyglądać na jędrną i jednolitą.

To samo dotyczy lakierów do paznokci. Te przypominające płynny metal są ostatnio naprawdę modne. Nic dziwnego, wyglądają naprawdę świetnie. Dlatego jeśli nie masz czasu na specjalny manicure, pomaluj paznokcie na złoto. Na pewno będą wyglądać efektownie.

Jakie kolory wybieracie na karnawałowe imprezy?

Więcej o: