Tanie kosmetyki do konturowania. Zobacz, które zestawy nie zrujnują twojego portfela

Nieważne czy lubisz ostre konturowanie, czy jesteś zwolenniczką delikatnego podkreślania urody. Rozświetlacz i bronzer przyda się w każdej kosmetyczce.

Żaden makijaż nie może być kompletny bez delikatnego podkreślenia policzków. Odrobina bronzera doda cerze życia i uwydatni kości policzkowe, a rozświetlacz, cóż, rozświetli. Nie musisz być fanką ostrego konturowania by lubić tego typu kosmetyki.

Najłatwiej zainwestować w zestaw, w którym znajdziesz puder brązujacy i rozświetlacz. Takie kosmetyki są najtańsze i najwygodniejsze w użyciu. Jeśli lubisz bawić się makijażem, lepiej zainteresować się nieco większymi paletami. Jeżeli jesteście fankami naprawdę mocnego konturowania, warto rozejrzeć się za zestawami do mokrego konturowania, na przykład na korektory.

Najwygodniejszą formą są oczywiście zestawy, ale te mogą być naprawdę drogie, jak na przykład znane palety Anastasia Beverly Hills . Dlatego przygotowałyśmy dla was kilka propozycji, które nie dość, że sprawią, że wasz makijaż będzie perfekcyjny, ale także nie zrujnują waszych portfeli.

Więcej o: