Nie potrafisz narysować kreski? Ten malutki gadżet ma sprawić, że będzie to naprawdę banalne

Kostka do grania na gitarze? Nie, to nowy produkt znanej marki Beauty Blender. Jak ma nam pomóc w makijażu?

Wyciągnięta w zewnętrznym kąciku kreska jest często uważana za jedną z trudniejszych rzeczy do zrobienia w całym makijażu. Wiele kobiet ma z nią problem i zwykle z niej rezygnuje. Nowy produkt marki Beauty Blender, znanej ze swojej sławnej gąbeczki, ma być odpowiedzią na ten problem.

Liner DesignerLiner Designer Beauty Blender Beauty Blender

Liner Designer wygląda jak nieco skrzywiona kostka do grania na gitarze. Jest zrobiony z silikonu i ma trzy różnie wyprofilowane krawędzie, każda ma pomóc w uzyskaniu innego rodzaju linii. Jak to działa? Wystarczy przyłożyć gadżet do powieki i odrysować od niego kreskę. Jeśli trzymanie kawałka gumy niekoniecznie do was przemawia, można rozgrzać go w palcach, a przyklei się on do skóry. Liner Designer działa mniej więcej tak, jak przyklejenie pod okiem taśmy, tyle, że mamy kilka kształtów w jednym. Jest także wielorazowy, ponieważ wystarczy przemyć go wodą.

Mozliwości Liner DesignerMozliwości Liner Designer Beauty Blender

Według marki Beauty Blender, Liner Designer przyda się nie tylko przy malowaniu oczu, ale także ust czy brwi. Pokazano nawet kilkanaście makijaży, które wykonano przy użyciu tej małej kostki. Cena gadżetu w Stanach Zjednoczonych wyniesie 16 dolarów. W Polsce dostępny będzie już na wiosnę.

Ciężko ocenić czy Liner Designer będzie wart swojej ceny. Wydaje nam się, że trzymanie dodatkowego przedmiotu, wcale nie ułatwi początkującym malowania. Jedyne sprawia, że może być lepszy od starego triku z taśmą, to możliwość wielokrotnego użytku i tym samym mniej śmieci. Pytanie tylko, czy ktoś rzeczywiście będzie używać tego miniaturowego gadżetu za kilkadziesiąt złotych.

Co sądzicie? Według zagranicznych portali, Liner Designer to "game changer". Zgadzacie się z taką opinią?

Zobacz wideo
Więcej o: