Red Lipstick Monster odpowiada hejterom: Boli cię, że zarabiam na pasji? Polskie youtuberki połączyły siły w nietypowym projekcie [WIDEO]

Razem z Red Lipstick Monster naprzeciw zaciekłym krytykantom wychodzą też youtuberki Lisie Piekło, Mówiąc Inaczej i Szparagi.

Ewa Grzelakowska-Kostoglu, czyli Red Lipstick Monster , to najpopularniejsza obecnie youtuberka urodowa w Polsce (prawie 600 tys. subskrypcji). Na swoim kanale uczy dziewczyny, jak narysować idealną kreskę na powiece oraz jak za sprawą makijażu podkreślić swoje zalety, a zatuszować wady. Ewa niedawno wydała też swoją pierwszą książkę, która odnotowała świetny wynik sprzedażowy i razem z kilkoma innymi tytułami pretenduje o nagrodę Bestsellery Empiku 2015 .

Red Lipstick MonsterRed Lipstick Monster matras.pl/mat.promocyjne matras.pl/mat.promocyjne

Oczywiście sława w internecie, kolejne lajki i wyświetlenia filmików, wiążą się nie tylko z rosnącą liczbą fanów, ale też z coraz większą ilością hejterów . To właśnie do nich Red Lipstick Monster zwraca się w wyjątkowym projekcie, w którym udział wzięły też youtuberki Lisie Piekło (kanał lajfstajlowy) oraz Mówiąc Inaczej (kanał poświęcony poprawnej polszczyźnie) oraz Szparagi :

 

W teledysku "YouTuberki vs Hejterzy" , jaki trafił do internetu, dziewczyny rapują o swoich antyfanach, cytują najgorsze komentarze na swój temat oraz głośno zastanawiają się, kim tak naprawdę jest typowy hejter i dlaczego aż tak bardzo ich nienawidzi.

Refren brzmi tak:

Ty jesteś brzydka, ta za to tłusta, ta jakaś dziwna, głupia i pusta/

Co to za gówno, znów się sprzedała, słabe ogólnie, nie pozdrawiam/

To jest nieśmieszne, pokaż te cycki, wypad do kuchni, poziom jest niski/

Zamknij ten kanał, to jest żałosne, weź już nie gadaj - UNSUB i UNLIKE/

Jak myślicie, czy taki ruch ze strony youtuberek zamknie hejterom usta?

Więcej o: