Po konturowaniu twarzy, dekoltu czy brzucha, przyszła kolej na inną część ciała. Czy modelowanie karku to już przesadza?

Konturowanie to prosty i bezbolesny sposób na odjęcie kilku kilogramów i podkreślenie urody. Modelowanie karku, to kolejny trend, który pojawił się w internecie.

Konturowanie twarzy ma podkreślić nasze rysy, ewentualnie wydobyć te, których nieco nam brakuje. Modelowanie dekoltu ma powiększyć piersi, a malowanie na brzuchu sześciopaku... chyba wszyscy wiemy o co chodzi.

Jednym z ostatnich urodowych wirali, jest filmik, w którym dowiadujemy się, jak wykonturować kark . Tak, kark. Według autorki, dzięki szczupłej, łabędziej szyi, wszystkie upięcia wyglądają jeszcze lepiej i bardziej ponętnie.

Jeśli jesteście w jakikolwiek sposób niepewne wyglądu swojego karku, zawsze możecie skorzystać z rady Tiny z profilu MWHairstyles. My mamy pewne poważne wątpliwości, czy szyja jest tym miejscem, na które rzeczywiście zwraca się uwagę. Moda na modelowanie ciała dotyczy coraz to nowych części ciała, o których zmianie nikt wcześniej nie myślał.

Co sądzicie o manii konturowania? Czy doszła już do fazy zupełnie ekstremalnej?

Więcej o: